AppleKl├ívesnica iPadu pre iPad m├┤┼że kone─Źne z├şska┼ą trackpad

AppleKl├ívesnica iPadu pre iPad m├┤┼że kone─Źne z├şska┼ą trackpad 1

Apple inzeruje svoj iPad Pro ako po─Ź├şta─Ź, ale verte tomu alebo nie, zariadenie zatia─ż nem├í kl├ívesnicu prvej strany so vstavan├Żm trackpadom.

To by sa mohlo ─Źoskoro zmeni┼ą, preto┼że Apple zrejme pl├ínuje predstavi┼ą nov├║ kl├ívesnicu iPad Smart Keyboard s vstavanou trackpadom pod─ża novej spr├ívy spolo─Źnosti The Information.

Nov├í inteligentn├í kl├ívesnica by sa mohla spusti┼ą spolu s AppleNovej gener├ície iPadu Pro. Spr├íva tvrd├ş, ┼że vstavan├í trackpad na nadch├ídzaj├║com pr├şslu┼íenstve pre iPad je s├║─Źas┼ąou AppleSnaha umiestni┼ą iPad Pro ako alternat├şvu k notebookom.

AppleVed├║ci softv├ęru Craig Federighi ned├ívno doberali niektor├ę nadch├ídzaj├║ce aktualiz├ície iPadOSu, ─Źo by samozrejme mohlo zah┼Ľ┼ła┼ą podporu nov├ęho vstavan├ęho trackpadu na kl├ívesnici iPad. iPadOS u┼ż podporuje my┼íi, ale je to sk├┤r funkcia u─żah─Źenia pr├şstupu. V─Ćaka novej aktualiz├ícii iPadOS je to mo┼żn├ę Apple by mohla zavies┼ą ove─ża lep┼íiu podporu pre pou┼ż├şvanie my┼íi s iPadom.

V skuto─Źnosti, AppleNajnov┼íia verzia beta pre iPadOS obsahuje ve─ża aktualiz├íci├ş t├Żkaj├║cich sa kl├ívesnice, ktor├ę by mohli by┼ą potenci├ílne pre nov├║ kl├ívesnicu iPad:

Nie je celkom jasn├ę, kedy Apple sa chyst├í predstavi┼ą nov├Ż iPad Pro, ale s├║─Źasn├ę f├ímy poukazuj├║ na spustenie marca.

Ozna─Źen├ę pomocou Apple, iPad, iPad Pro, Smart Keyboarrd