Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

AppleIPhone SE môže používať iPhone 6, 7, tiež 8 Prípad, ale čo porucha batérie?

AppleIPhone SE môže používať iPhone 6, 7, tiež 8 Prípad, ale čo porucha batérie? 1

Ako sme už uviedli, staršie prípady určené pre iPhone 8 záchvaty nový 2020 iPhone SE úplne dobrý, pretože prirodzene zdieľa presne ten istý fyzikálny dizajn a rozmery.

V skutočnosti by ste mali byť schopní používať všetky prípady určené pre pôvodný iPhone 2014 6 s novým modelom, pretože rozmery a parametre tých menších 4,7-inch modely sa nikdy nemenili žiadnym zmysluplným spôsobom; Iba iPhone 7 Plus sa líšil od tých predchádzajúcich 5,5porovnania v dôsledku pridania druhého objektívu fotoaparátu.

Takže jednou z najväčších výhod vyzdvihnutia iPhone SE je, že v zásade máte na výber zo šiestich rokov, z ktorých si môžete vybrať pre svoje nové zariadenie, a skutočne máme podozrenie, že väčšina prípadov „iPhone SE“ vás „ Uvidím v obchodoch teraz bude jednoducho iPhone 8 prípady s novými štítkami na obaloch.

To je presne to, čo sa stalo v roku 2016, keď bol vydaný pôvodný iPhone SE – väčšina tvorcov prípadov pre iPhone 5 jednoducho zasiahla do políčka „iPhone SE“ a naďalej predávala presne ten istý prípad pre nový model. Takže v skutočnosti máme podozrenie, že nebude existovať toľko nových prípadov iPhone SE.

Ale aj keď je kompatibilita s fyzickými prípadmi jedna vec, pretože všetko, čo musíte urobiť, je skutočne zapadnúť do vášho iPhone správne, možno vás zaujíma kompatibilita s vecami, ako sú batériové puzdrá, ktoré sa zvyčajne pripájajú k portu USB Lightning alebo v prípade niektoré z modernejších ponúkajú vstavané bezdrôtové nabíjanie Qi.

Dobrou správou je, že všetky z nich by mali fungovať bez problémov, s výhradou niekoľkých menších upozornení.

Akumulátorové puzdrá na batérie pre iPhone SE

Priehradky na batérie určené na bezdrôtové nabíjanie iPhone – to znamená na prenos energie na iPhone rovnako ako bezdrôtová nabíjačka – samozrejme funguje dobre s iPhone SE, pretože podporuje bezdrôtové nabíjanie Qi rovnakým spôsobom ako iPhone 8 predtým, a neexistujú žiadne skutočné elektronické pripojenia k samotnému iPhone.

Ako som už povedal, nie je k dispozícii veľa z týchto prípadov. Väčšina hlavných dodávateľov, napríklad Mophie, obmedzila svoje bezdrôtové nabíjačky na telefóny iPhone X a novšie modely. Dôvodom bolo pravdepodobne to, že priehradky na batérie už boli pre zariadenie iPhone vytvorené 6, iPhone 6s a iPhone 7 bol tiež kompatibilný s iPhone 8“Spoločnosti preto mali len malú motiváciu tieto prípady opakovať, a nie ich jednoducho ďalej predávať tak, ako sú.

Nezamieňajte si tieto prípady s prípadmi, v ktorých môžete bezdrôtovo nabíjať samotný prípad. Existuje veľa prípadov, ktoré túto možnosť ponúkajú, ale samotný iPhone sa do puzdra pripojí cez port Lightning, takže ide o tradičnejšie puzdro na batériu.

Tradičné puzdrá na batérie pre iPhone SE

Tradičné prípady batérií – tie, ktoré sa jednoducho pripájajú k portu Lightning – sú už roky a vlastne to bol často spôsob, ako získať bezdrôtové nabíjanie na vašom iPhone dávno predtým. Apple sa rozhodol zabudovať ho do iPhone 8, Vlastné prípady nabíjania bezdrôtových telefónov existujú pre telefóny iPhone už takmer desať rokov, zatiaľ čo prípady kompatibilné s Qi sa začali objavovať krátko po tom, ako sa štandard Qi začal znižovať v roku 2014.

Všetky tradičné puzdra na batérie určené pre iPhone 7 a iPhone 8 s iPhone SE by malo fungovať dobre, aj keď je to dôležitý úlovok – svoj iPhone SE nebudete môcť nabíjať bezdrôtovo, keď je v batériovom priestore, pretože batéria sa evidentne nachádza medzi iPhone a bezdrôtovým nabíjaním. Ak to bude v niektorej z týchto batériových zdrojov, neublíži váš iPhone položiť ho na bezdrôtovú nabíjačku, ale nič neurobí.

Nick Guy je vlastne preč štipec, muž, ktorý veľmi dobre pozná svoj prípad iPhone, ponúkol nejaký pohľad na túto tému testovaním AppleIPhone 7 puzdro na batériu s novým zariadením iPhone SE, ktoré potvrdzuje, že funguje presne tak, ako ste očakávali.

Chlap si to všimne Apple nesľubuje kompatibilitu iPhone SE pre puzdro na inteligentnú batériu, ale znova, pre iPhone 8 ani to neurobili. Najpravdepodobnejším vysvetlením, ktoré vám môžeme ponúknuť, je jednoducho skutočnosť, že, ako sme už uviedli, nebudete môcť využívať bezdrôtové nabíjanie vôbec, kým bude iPhone 8 alebo iPhone SE sú súčasťou puzdier AppleSmart Smart. Potom iPhone 7 neponúkalo bezdrôtové nabíjanie, jednoducho to nebol problém s týmto modelom.

Ako chlap poukazovaťprípad by však bol navrhnutý špeciálne pre anténne usporiadanie iPhone 7 aby sa minimalizovalo rušenie signálu. Teoreticky to môže znamenať vás energie nedostanú taký silný signál, pokiaľ ide o prípad, hoci v praxi by pravdepodobne nebol žiadny výrazný rozdiel – chlap hlásené vôbec žiadne straty signálu, vlastne.

Na rozdiel od iných batériových puzdier AppleIPhone 7 Inteligentné puzdro na batériu poskytuje tesnú integráciu pre systém iOS, takže môžete monitorovať úroveň nabitia batérie priamo z obrazovky uzamknutia iPhone alebo zabudovaného widgetu batérie. Toto by malo stále fungovať s iPhone SE, pretože prípad je v iPhone stále plne podporovaný 7 spustenie rovnakého systému iOS 13.4 – nehovoriac o novších puzdrách pre inteligentné batérie AppleS pre iPhone 11 a iPhone 11 Pro, ktoré ponúkajú podobné funkcie.