Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

AppleCelosvetov├í konferencia pre v├Żvoj├írov do roku 2020 je st├íle napl├ínovan├í na j├║n, ale vo form├íte online

V kr├ítkosti: Apple v piatok potvrdili to, ─Źo v┼íetci podozrievali – tento osobn├Ż segment v├Żro─Źnej konferencie svetov├Żch v├Żvoj├írov sa tento rok nedeje z d├┤vodu s├║─Źasn├Żch zdravotn├Żch situ├íci├ş.

namiesto toho, Apple bude v j├║ni hosti┼ą WWDC ako online udalos┼ą doplnen├í webov├Żm hlavn├Żm prejavom a rel├íciami. Craig Federighi, Apple, Senior viceprezident pre softv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőin┼żinierstvo, uviedol, ┼że so v┼íetk├Żmi nov├Żmi produktmi a technol├│giami, na ktor├Żch u┼ż pracuj├║, bude WWDC 2020 ve─żk├í.

ÔÇ×Te┼í├şm sa, ┼że sa na┼íi v├Żvoj├íri dostan├║ do r├║k nov├ęho k├│du a bud├║ s n├şm pracova┼ą ├║plne nov├Żmi sp├┤sobmi Apple in┼żinierov buduj├║cich technol├│gie a r├ímce, ktor├ę bud├║ formova┼ą bud├║cnos┼ą vo v┼íetk├Żch Apple platformy, ÔÇťdodal Federighi.

AppleCelosvetov├í konferencia pre v├Żvoj├írov do roku 2020 je st├íle napl├ínovan├í na j├║n, ale vo form├íte online 1

Posun ve─żk├Żch technologick├Żch konferenci├ş ako WWDC a Microsoft Build online s cie─żom spomali┼ą ┼í├şrenie koronav├şrusu bude ma┼ą pravdepodobne trval├Ż vplyv na to, ako koordin├ítori zvl├ídaj├║ bud├║ce udalosti. Pre jedn├ęho to d├íva e┼íte viac ─żu─Ćom mo┼żnos┼ą z├║─Źastni┼ą sa, preto┼że internet odstra┼łuje hranice.

Naopak, udalosti ako tieto s├║ ove─ża menej int├şmne. Pre─Ź je pr├şle┼żitos┼ą nadviaza┼ą kontakt s in├Żmi v├Żvoj├írmi a trie┼ą plecia s niektor├Żmi z vy┼í┼íie uveden├Żch Apple, V podnikan├ş sa ─Źasto jedn├í o to, koho pozn├íte, a ak nem├íte pr├şle┼żitos┼ą sa zapoji┼ą do siete, m├┤┼że by┼ą ─Ćal┼í├ş pokrok vo va┼íom odbore ove─ża ┼ąa┼ż┼í├ş.

Apple tie┼ż ozn├ímila, ┼że zav├Ązuje $1 mili├│nov miestnych organiz├íci├ş San Jose na pomoc pri kompenz├ícii v├Żnosov straten├Żch v d├┤sledku nov├ęho online form├ítu.

WWDC od Eric Broder Van Dyke.