Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Zru┼íen├Ż iPhone 9 Marcov├í udalos┼ą z d├┤vodu prepuknutia koronav├şrusu, oneskorenia v├Żroby

Apple Zru┼íen├Ż iPhone 9 Marcov├í udalos┼ą z d├┤vodu prepuknutia koronav├şrusu, oneskorenia v├Żroby 1

Apple sa rozhodla odlo┼żi┼ą svoju marcov├║ udalos┼ą uvedenia produktu na trh v d├┤sledku prepuknutia koronav├şrusu a opakovan├ęho oneskorenia vo v├Żrobe n├ístupcu iPhone SE. ├Ünik pr├şde s l├ískav├Żm dovolen├şm zdroja Cult of Mac Apple,

─Äal┼í├ş hlavn├Ż faktor, ktor├Ż viedol Apple prija┼ą toto rozhodnutie bolo zhor┼íenie prepuknutia koronav├şrusu v Spojen├Żch ┼ít├ítoch. Spolo─Źnos┼ą sa ÔÇ×ob├ívalaÔÇť, ┼że by priniesla takmer 1, 000 ─żud├ş na medi├ílnu udalos┼ą v Divadle Steve Jobs v Apple Park na konci marca. ve─ża Apple ved├║ci pracovn├şci sa ob├ívali aj toho, ako by sa mohli spolo─Źensky di┼ítancova┼ą na verejnej akcii s to─żk├Żmi ─żu─Ćmi v okol├ş. Okres Santa Clara zak├ízal zhroma┼żdenia 1A┼ż do apr├şla 1 ─Źo ─Ćalej br├íni Apple z usporiadania medi├ílnej udalosti, aj ke─Ć chce.

Zdroj tie┼ż uviedol, ┼że pri v├Żrobe dvoch z prim├írnych produktov do┼ílo k ÔÇ×oneskoreniuÔÇť Apple ur─Źen├ę na za─Źatie akcie. Nema┼ą tieto zariadenia na predaj po celom svete hne─Ć po udalosti zohralo ─Ćal┼íiu k─ż├║─Źov├║ ├║lohu pri odklade udalosti. Oneskorenia v├Żroby maj├║ zmysel u┼ż od viacn├ísobn├ęho obdobia Apple Partneri v dod├ívate─żskom re┼ąazci museli zatvori┼ą svoje tov├írne kv├┤li vypuknutiu epid├ęmie COVID-19 v ─î├şne. Apple teraz vyhodnocuje harmonogram v├Żroby komponentov a fin├ílnu mont├í┼ż v├Żrobku a pod─ża toho spolo─Źnos┼ą rozhodne o pl├íne ohlasovania svojich zariaden├ş. Odteraz nie je ni─Ź ÔÇ×p├şsan├ę kame┼łomÔÇť a veci sa m├┤┼żu meni┼ą zo d┼ła na de┼ł.

U┼ż sk├┤r sa tomu verilo Apple by oznamovala niektor├ę nov├ę produkty tento mesiac prostredn├şctvom tla─Źovej spr├ívy. Vzh─żadom na ┼í├şrenie v├şrusu v Spojen├Żch ┼ít├ítoch a oneskorenie v├Żroby je v┼íak mo┼żn├ę, ┼że sa jeho za─Źiatok oneskor├ş do apr├şla.

[Via Cult of Mac]