Apple zavádza novú aplikáciu Mapy v USA

Apple zavádza novú aplikáciu Mapy v USA 1

dnes, Apple ozn├ímila, ┼że prin├í┼ía nov├║ verziu svojej aplik├ície Mapy v┼íetk├Żm v Spojen├Żch ┼ít├ítoch. Nov├ę Apple Mapy pon├║kaj├║ ÔÇ×r├Żchlej┼íiu a presnej┼íiu navig├íciuÔÇť, okrem podrobnej┼í├şch poh─żadov na cesty, budovy, parky, letisk├í a ─Ćal┼íie, ktor├ę s─żubuj├║ pr├şjemnej┼í├ş z├í┼żitok.

Nov├í aplik├ícia obsahuje aj mno┼żstvo star├Żch a nov├Żch funkci├ş, ktor├ę v├ím pon├║kaj├║ mapu oblasti, v ktorej sa pr├íve nach├ídzate. Rozhliadnu┼ą umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom sk├║ma┼ą mest├í, ako je napr├şklad oblas┼ą San Francisco Bay Area, Los Angeles a Las Vegas, akoby boli prech├ídzky po uliciach, doplnen├ę 3D obr├ízkami do okolia. Zbierky s├║ ─Ćal┼íou funkciou, ktor├í umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom uklada┼ą svoje preferovan├ę polohy, ako s├║ re┼ítaur├ície, aby boli kedyko─żvek ─żahko dostupn├ę a zdie─żate─żn├ę.

Apple zavádza novú aplikáciu Mapy v USA 2

Medzi ─Ćal┼íie funkcie patr├ş tranzit v re├ílnom ─Źase, mo┼żnos┼ą zdie─ża┼ą odhadovan├Ż ─Źas pr├şletu s priate─żmi a inform├ície o nadch├ídzaj├║cich letoch. Z├şskate tie┼ż mapy interi├ęru, ÔÇ×prirodzene znej├║cuÔÇť podrobn├║ navig├íciu, ktor├║ hovor├ş Siri, a Flyover, ─Źo pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuje vidie┼ą 3D obr├ízky miest, akoby lietali nad nimi.

Nov├ę Apple Mapy boli ├║plne rozvinut├ę v USA a Apple tvrd├ş, ┼że v nadch├ídzaj├║cich mesiacoch prinesie pou┼ż├şvate─żom v Eur├│pe rovnak├ę sk├║senosti. Apple Mapy ovl├ídaj├║ cel├Ż rad ─Ćal┼í├şch mapov├Żch slu┼żieb, tak┼że vylep┼íenia si pravdepodobne v┼íimn├║ iba t├ş, ktor├ş ju maj├║ Apple zariaden├ş.