Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Zatvorí Všetky Maloobchodné Predajne Mimo Číny Do 27. Marca

Apple  Obchod

Apple oznámila uzavretie všetkých svojich obchodoch mimo Väčší Číny do 27. Marca, z dôvodu koronavirus pandémie. Spoločnosť tiež oznámil, že má daroval $15 miliónov eur global COVID-19 odpoveď, a zodpovedá zamestnanec dary dva ku jednej.

V vyhlásenie zaslal Tim Cook na Apple”s webovej stránke, spoločnosť oznámila jej reakcia na COVID-19 šíri po celom svete. Tim zhodli na zlepšenie situácie v Číne, pokiaľ ide o znížené sadzby infekcií, a oznámil, že obchody budú otvorené začína dnes. On tiež zdieľané, že dodávateľského reťazca, ktorý bol obnovený, čo znamená, že by sme mohli vidieť, produkty a príslušenstvo späť do akcie čoskoro.

Na miestach mimo Číny, obchody budú zatvorené až do 27. Marca, na zaistenie bezpečnosti pri Apple zamestnancov a zákazníkov. Napriek retail store uzavretie, zákazníci si budú môcť objednať produkty z Apple’s on-line obchody. Pre podporu, môžu zákazníci používať Apple”s webovej lokalite technickej podpory.

Budeme zatvorení všetkých našich maloobchodných predajniach mimo Väčší Číny do 27. Marca. Sme odhodlaní poskytovať výnimočné služby pre našich zákazníkov. Naše on-line obchody sú otvorené v www.apple.comalebo si môžete stiahnuť Apple App Store, App Store. Pre servis a podporu, zákazníci môžu navštíviť support.apple.com. Chcem poďakovať našim mimoriadne Maloobchod tímy za ich oddanosť k obohacujú život zákazníkov. Všetci sme tak vám bude vďačný.

Aj počas obchod uzavretie, hodinová mzda pracovníkov bude vyplatená ako obvykle. Spoločnosť je tiež umožňujú flexibilné opustiť politiky, aby umožnili zamestnancom zotaviť sa z COVID-19 súvisiace ochorenia, alebo sa pozrite po členovia rodiny zaoberajú.

Všetky naše hodinové pracovníci budú naďalej dostávať platiť v prepojení s business as usual operácie. Sme rozšírili našu dovolenku politiky ubytovať osobné alebo rodinné zdravotné okolnosti, vytvorené COVID-19 — vrátane zotavuje z choroby, starostlivosť o chorých blízkych, povinné do karantény, alebo starostlivosť o deti výzvy vzhľadom na zatváranie škôl.

Apple je tiež pracuje na flexibilný pracovný režim, a umožňuje zamestnancom pracovať z domu, rovnako ako je to možné. V jej sídla, spoločnosť realizuje pravidelné hĺbkové čistenie, ako aj teplota kontroly, aby bola zaistená bezpečnosť zamestnancov.

Vo všetkých kanceláriách, sa presúvame na flexibilný pracovný režim na celom svete mimo Väčší Číne. To znamená, že členovia tímu by mali pracovať na diaľku, ak ich práce umožňuje, a tí, ktorých práca vyžaduje od nich, aby sa na mieste by mal postupovať podľa pokynov na maximalizovať medziľudských priestor. Rozsiahle, hlboké čistenie, bude pokračovať na všetkých miestach. Vo všetkých našich kancelárií, sme sa vyvaliť nové zdravotné vyšetrenia a kontroly teploty.

Spoločnosť je tiež darovať ku globálnej COVID019 spôsobiť, a zodpovedajúce zamestnanca dary. Apple má daroval $15 miliónov celosvetovo tak ďaleko k príčinu.

Apple”s spáchaný dary na celosvetové COVID-19 odpoveď — ako pomôcť liečiť tých, ktorí sú chorí a pomôcť zmierniť ekonomické a spoločenstva dopadov pandémie — dnes dosiahla $15 miliónov po celom svete.

V samostatnom výkaze, Apple oznámil, že WWDC 2020 bude online-iba akcie v júni však dátumy neboli potvrdené spoločnosťou.

Odoslať