Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Zachytil to 5- Vaše video v jednom zábere pomocou zariadenia iPhone 11 Pro

Apple Zachytil to 5- Vaše video v jednom zábere pomocou zariadenia iPhone 11 Pro 1

Propagačná taktika technického gigantu založeného na Cupertine bola vždy „prvotriedna“ (človeče, táto hříčka nikdy nestarne). Nové čerstvé video, ktoré uverejnil Apple predstavuje možnosti fotoaparátu a kapacitu batérie ich najnovšej vlajkovej lode – iPhone 11 Pro.

Video s názvom „Jednosmerná cesta cez ruské kultové múzeum“ je 5- vaše video s niektorými fascinujúcimi zobrazeniami jedného z najväčších a najznámejších múzeí na svete. Dĺžka videa je 5 presný je čas 28 minút a 19 sekúnd a tento počet je dôležitý ako toto je doba, počas ktorej bola kamera iPhone zapnutá a nahrávaná,

Apple publikoval video žurnál v marci 9, Nasledujúci deň vydali krátke jedno a polminútové upútavka na video (nižšie). Video z denníka nás vedie cez „Hermitage Museum“ nachádzajúce sa v ruskom Petrohrade. Toto humongózne múzeum je domovom mnohých obrazov a sôch, ktoré tvoria umenie a kultúru krajiny. Cisárovná Catherine The Great postavila túto masívnu štruktúru, aby predviedla zbierku obrazov, ktoré získala od berlínskeho obchodníka. Masívne múzeum pozostáva zo 45 galérií s 588 umeleckými dielami, ktoré definujú históriu krajiny v umení.

Teraz, dosť o múzeu, poviem vám, čo je na videu také zvláštne. No, podľa Apple, celá 5- vaše video (dobre, 5 hodín 28 minút 19 sekúnd) bol zastrelený pomocou zariadenia iPhone 11 Pro na jedno použitie a na jedno nabitie! To znamená, že kamera zariadenia bola zapnutá a zaznamenávala 4K zábery dlhšie ako päť hodín. A podľa videa upútavky zariadenie na konci záznamu kleslo z plného nabitia na 19%.

5- naše video ukazuje celé múzeum počnúc „Jordánskym schodiskom“ a končiacim živým vystúpením ruského neoklasického klaviristu Kirilla Richtera. Video obsahuje réžiu Axinya Gogovej a obsahuje majestátne zábery galérií a olejomaľby a niektoré fascinujúce melódie v pozadí.

Video si môžete pozrieť na Apple, s YouTube kanálov. Ak nechcete pozerať celé video, v popise videa sú časové značky, ktoré vás dovedú k špecifickým častiam dlhého videa. Moje osobné odporúčanie by bolo sledovať živé vystúpenie na konci. Je to jeden z najlepších, čo som videl.