Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Watch vytočil tiesňové číslo po odchode používateľa

O Apple Watch je mimoriadne zariadenie, ktoré poskytuje technológiu na sledovanie životných funkcií používateľa. Opakovane sme hlásili zachránené životy pripisované týmto inteligentným hodinkám. Stále viac ľudí používa toto zariadenie značne z dôvodu monitorovania jeho používateľov. Tento prípad, ktorým sa dnes zaoberáme, je teda príkladom toho, ako môžu byť hodiny prínosom.

Ako je uvedené a Apple Watch nazýva sa 911 (americké tiesňové číslo) potom, čo sa používateľ zrútil a hodiny zostali nezodpovedané.

obrázok Apple Watch v režime SOS

Systém detekcie pádu Apple Watch varuje SOS

Existuje veľa prípadov, ktoré sme už vedeli o životoch, ktorým táto jednotka pomohla. Nerobíme to pre márnosť, robíme to preto, lebo je veľmi dôležité uvedomiť si, že technológia je venovaná starostlivosti o spotrebiteľa, užívateľa. Budeme naďalej poskytovať tieto príklady, aby sme povzbudili tých, ktorí vyrábajú, aby robili viac a lepšie.

Príklad, ktorý sme teraz uviedli, bol v Arizone. Muž vo Phoenixe zomrel a neodpovedal na oznámenia jeho Apple Watch, Táto jednotka si uvedomila, že užívateľ spadol a zavolal 911 (americké tiesňové číslo, naše 112). Po strate vedomia muž nereagoval na varovania, ktoré mu technológia na jeho zápästí poslala.

Ako uviedli miestne médiá, KTAR News, mužská zvonica zazvonila na pohotovostné služby, ktoré by mohli poslať úrady a sanitku na scénu. Hodiny dali operátorom, ktorí odpovedali volajúcemu mužovi, presné umiestnenie, vďaka čomu bola úloha relatívne jednoduchá.

Nikdy nám nemohol dať svoje miesto ani informácie o tom, čo sa deje. Nevedel ani, že existuje pomoc, kým sme sa tam nedostali.

Povedala supervízorka v pohotovosti, Adriana Cacciola.

Našťastie sa zdá, že táto situácia nebola životom a smrťou, ale keď sa muž ani minútu nepohol, bola Apple Watch urobil, čo by urobil, keď zistí prípady – tiesňové volanie a čakanie.

Ale ako to ide? sistema?

Skôr, v inom prípade, sme vysvetlili, ako sa všetko deje nepretržite. Necháme tu príklad s vysvetlením, ktorý sa má aktivovať vo vašom Apple Watch možnosť pre Detekcia pádu,