Apple Watch séria 7 požiadavky na rýchle nabíjanie sú teraz oficiálne

Keď pred rokmi prvýkrát vyšli inteligentné hodinky, zosmiešňovali ich, že sa musia nabíjať aspoň každú noc. Aj keď sa výdrž niektorých batérií odvtedy zlepšila, stále sú tristné, keď si uvedomíte, že bežné hodinky vôbec nepotrebujú nabíjanie. Samozrejme, nie je potrebné obísť potrebu z času na čas zapojiť inteligentné nositeľné zariadenia, takže výrobcovia sa namiesto toho snažia skrátiť čas potrebný na to. To je to, čo Apple Watch 7 prináša na stôl, a Apple konečne odhaľuje, čo je potrebné na využitie jeho novej funkcie rýchleho nabíjania.

V rámci svojich reklamných odrážok na novinku Apple Watch séria 7, spoločnosť sa chváli, že inteligentné hodinky môžu ísť od 0% na 80 % len za 45 minút nabíjania. To sa samozrejme stane len pri použití správnej kombinácie nabíjačky a nabíjacieho kábla, ktoré sa môžu pri tomto novom rýchlonabíjacom systéme líšiť. Bohužiaľ, veci sa môžu trochu skomplikovať, pretože Apple Watch séria 7 už nie je súčasťou balenia s nabíjačkou.

To znamená, že noví majitelia si budú musieť poskytnúť vlastnú nabíjačku, ktorá bola doteraz len hádankou bez oficiálnych informácií Apple dokumentáciu. Teraz, keď Apple Watch 7 sa konečne začala dodávať, spoločnosť na tento účel vytvorila stránku podpory, ktorá uvádza, ktoré nabíjačky budú kompatibilné s rýchlym nabíjaním. Našťastie obsahuje aj nabíjačky tretích strán, ktoré možno použiť.

Ktorýkoľvek z AppleNapájacie adaptéry USB-C, ktoré sú dimenzované na 18 W alebo viac, vám umožnia Apple Watch séria 7 rýchlo nabíjať. Ten 45-minútový benchmark, že Apple to bolo v skutočnosti vykonané pomocou 20W napájacieho adaptéra USB-C. Ale v prípade, že žiadne nemáte Apple Nabíjačka USB-C, akákoľvek nabíjačka USB-C od tretej strany bude fungovať, pokiaľ podporuje dodávanie napájania (USB-PD) s výkonom 5 W alebo vyšším.

Budete, samozrejme, potrebovať aj nové Apple Watch Magnetický rýchlonabíjací kábel USB-C, ale ten je už našťastie súčasťou balenia. The Apple Watch séria 7 sa začína dodávať tento piatok a už začal pristávať na rukách kupujúcich v niektorých krajinách, ako je Austrália a Nový Zéland.