Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Watch séria 6 Môže byť rýchlejší a odolnejší voči vode

Apple Watch séria 6 Môže byť rýchlejší a odolnejší voči vode 1

Aj keď sú to už len asi dva mesiace od Apple Watch séria 5 debutovali, analytici už hovoria o tom, čo môže mať budúca verzia.

Pre mnohých používateľov je stále zapnutá obrazovka novej série 5 bol menič hier, čo umožňuje AppleNosí sa a používa sa oveľa viac ako bežné hodinky, ako to bolo predtým možné. Napriek tomu je ťažké tvrdiť, že Apple Watch séria 5 nebol taký veľký upgrade z minuloročnej série 4, pretože jedinou ďalšou novou funkciou, ktorú pridala, bol zabudovaný kompas, zatiaľ čo ostatné funkcie a dokonca aj procesor zostali takmer rovnaké ako v sérii 4,

To samozrejme znamenalo, že išlo o oveľa väčší upgrade zo série 3, čo nás vedie k tomu, aby sme tomu uverili Apple sa usadil v rovnakom druhu dvojročného upgradu pre svoju nositeľnosť, akú má pre iPhone. V takom prípade to však naznačuje budúci rok Apple Watch séria 6 môže vám priniesť na zápästie ešte väčšie a lepšie veci.

Analytik Ming-Chi Kuo si to určite myslí a vo výskumnej správe s investorskou spoločnosťou TF International Securities, ktorú videli MacRumors, predpovedá, že do roku 2020 Apple Watch ponúkne zvýšenie výkonu cez palubu spolu so zlepšenou odolnosťou proti vode.

Lepší výkon

Kuo nielen predpovedá, že Apple Watch séria 6 dostane rýchlejší procesor – čo by bolo potenciálne užitočné, ak vezmeme do úvahy tohtoročné S5 neponúklo žiadne zlepšenie oproti minulému S4 – dodal však, že Apple plánuje zvýšiť rýchlosť bezdrôtového prenosu, a to pre Wi-Fi aj pre mobilné siete.

Aj keď je diskutabilné, aká rýchla je bezdrôtová služba na internete Apple Watch musí byť – používatelia nestreamujú presne 4K video ani neodovzdávajú veľké zbierky fotografií z ich zápästí – vylepšenia by mali mať dôležitejšiu výhodu v tom, že poskytujú lepšiu konektivitu v situáciách, keď bol signál slabý alebo sieť bola preťaženejšia.

Kuo nespracováva, aké konkrétne zlepšenia môžeme vidieť vo výkone procesora alebo bezdrôtového pripojenia, ale tieto by sa pravdepodobne tiež použili na napájanie ďalších nových funkcií nositeľnej súčasti, pretože Apple už urobil v minulosti. Napríklad hlasová spätná väzba od Siri sa na internete nestala Apple Watch do série 3 bol predstavený so 64-bitovým procesorom, ktorý zvládne syntézu hlasu.

Vodeodolnosť

Obdobne zaujímavé sú tvrdenia spoločnosti Kuo o zlepšenej odolnosti proti vode Apple ponúka model plaveckého dôkazu Apple Watch od vydania série 2 už v roku 2016. Existujú však limity tejto úrovne odolnosti voči vode; Apple Watch – je v súčasnosti certifikovaný iba na ponorenie do hĺbky 50 metrov a – Apple tiež odporúča, aby ste sa nevystavovali „mydlom, šampónom, kondicionérom, pleťovým krémom a parfumám“, pretože by mohli poškodiť vodotesné tesnenia a akustické membrány. Para sa z podobných dôvodov považuje za zlý nápad.

Vylepšenia odolnosti proti vode by mohli jednoducho vyriešiť niektoré z týchto obmedzení, ale mohli by tiež tlačiť Apple Watch ďalej, vďaka čomu je vhodný na vodné športy, ako sú potápanie a vodné lyžovanie.

Ďalšie funkcie

Apple Očakáva sa, že v budúcom roku pre svoje dosky s plošnými spojmi prejde na polymérny materiál z tekutých kryštálov (LCP) Apple Watch, o ktorej sa domnieva, že spoločnosť Kuo pomôže dosiahnuť tieto nové pokroky.

Spoločnosť Kuo však neposkytla žiadne komentáre k iným novým funkciám, ktoré by mohli prísť na internet Apple Watch, Počuli sme početné ďalšie správy, že budúci model by mohol zahŕňať sledovanie spánku, aj keď by to mohlo byť aktuálne Apple Watch zostava prostredníctvom novej aplikácie „Spánok“, o ktorej sa hovorí, že bude v dielach.

Sledovanie režimu spánku môže tiež vyžadovať určité vylepšenia správy batérií a napájania, pretože používatelia by boli vyzývaní, aby ich nosili Apple Watch skôr ako spať a spať ApplePokračujúce úsilie o získanie väčšieho množstva energie zo svojich zariadení, je to bezpečná stávka, že v tejto oblasti tiež uvidíme aspoň niektoré zlepšenia Apple Watch séria 6,

Table of Contents