Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Watch séria 4 proti Apple Watch séria 5: mali by ste upgradovať?

Apple Watch séria 4 proti Apple Watch séria 5: mali by ste upgradovať? 1

Zďaleka najvýznamnejší prírastok k Apple Watch 5 je vždy zapnutý displej.

Predtým by ste museli klepnúť na obrazovku alebo trochu zatriasť zápästím, aby ste spustili akcelerometre hodiniek do života a zapli displej, čo znamenalo, že ste sa naň nemuseli vždy len pozrieť a skontrolovať si čas. Teraz je vždy aktívny bez ohľadu na to, hoci sa rozjasní, ak zistí pohyb. Je to všetko vďaka technológii poly-kremíka a oxidu (LTPO) pri nízkych teplotách, ktorá umožňuje obnovovaciu frekvenciu nastaviť od 60 Hz až po 1 Hz v závislosti od toho, ako sa používa.

Ak ste fanúšikom technológií, ktoré siahajú viac ako 2000 rokov, budete nadšení Apple Watch 5Vstavaný kompas, ktorý uľahčuje sledovanie GPS a zobrazuje výšku, sklon, zemepisnú šírku a dĺžku. Možno sa vám to hodí vo veľkom vonku, ale nie je to tak nevyhnutné, keď sa všetko, čo sa snažíte nájsť, nájde cesta k Dog & Duck.

Úložný priestor sa tiež zdvojnásobil na 32 GB, čo je dobrá správa, ak by ste ho radšej zaplnili bežiacimi melódiami, než zastrčte telefón do zadnej časti šortiek alebo vyklopte verziu 4G. Ak sa vám však podarí získať bunkovú verziu, séria 5 môžu uskutočňovať tiesňové volania takmer kdekoľvek na svete. Dobre vedieť.