Apple Watch séria 3 s modulom LTE na konci roka?

Séria hodiniek Appe Watch 3 môže byť predstavený neskôr v tomto roku a nakoniec pripojiť jeden LTE modul The Wall Street Journal tvrdí, že autoritatívne zdroje by potvrdili skok novej generácie pre inteligentné hodinky s vedúcim postavením na trhu. Podpora mobilných sietí by umožňovala nielen prístup k dátovým prenosom, ale aj na odosielanie a prijímanie správ, uskutočňovanie hovorov atď. V súčasnosti je akákoľvek činnosť tohto typu možná iba aktiváciou Bluetooth spojenie s iPhone alebo Wi-Fi,

Prenosný trhApple Watch séria 2

Zdroje v súčasnosti hovoria o kompatibilite so všetkými americkými operátormi ao schopnosti povoliť rovnaké predplatné prenosu dát ako napríklad tablety. V Európe by to malo fungovať podobne.

Podpora mobilnej siete bola v skutočnosti bodom COO pre Apple Jeff Williams od prvej hodiny, ako tvrdia zdroje, počas fázy vývoja sa objavilo príliš veľa kritických otázok. Nielen to spojené kvalita príjmu ale aj témubatérie, A nakoniec, rozmery sa týkajú rádiového čipu a pridružených systémov. Hodnotí sa, či vyriešili všetky problémy.

Apple Týmto krokom sa môžu operátori tešiť, čo s poklesom na trhu s tabletami stratilo príjmy z prenosu dát, ako aj dodávatelia / výrobcovia čipov.