Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Watch Politika vr├ítenia s├│lovej slu─Źky sa zmenila po reakcii spotrebite─ża

Apple Watch Politika vr├ítenia s├│lovej slu─Źky sa zmenila po reakcii spotrebite─ża 1

V t├Żchto ┼ąa┼żk├Żch a neist├Żch ─Źasoch je posledn├í vec, ktor├║ spotrebitelia potrebuj├║, proces, ktor├Ż je zo zdanlivo svojvo─żn├Żch d├┤vodov nevysvetlite─żne nepohodln├Ż. Jedn├Żm z tak├Żchto procesov je v├Żmena efektn├Żch nov├Żch p├ísiem Solo Loop alebo Braided Solo Loop za predpokladu, ┼że sa v├ím nehodia na z├íp├Ąstie. Do dne┼ín├ęho d┼ła museli kupuj├║ci bu─Ć ├şs┼ą na Apple Ulo┼żte, aby bola p├íska vymenen├í, alebo po┼ílite po┼ítou obe p├ísma a Apple Watch vr├í┼ąte sa a ─Źakajte t├Ż┼żdne alebo dokonca mesiace na v├Żmenu. Na┼í┼ąastie Apple Zd├í sa, ┼że zmenil srdce, ale nie potom, ako to bolo potrebn├ę.

Za norm├ílnych okolnost├ş by asi nebol ve─żk├Ż probl├ęm, keby t├ş, ktor├ş si k├║pili nov├Ż Apple Watch S├ęria 6 alebo Apple Watch SE so Solo Loops online museli cel├║ vec vr├íti┼ą, aby z├şskali n├íhradu. AppleZ├ísady vr├ítenia tovaru boli zjavne zalo┼żen├ę na tom, ako sa tieto dve sady vyr├íbali na mieru, preto┼że p├ís bez zap├şnania bolo potrebn├ę zmera┼ą tak, aby zodpovedal z├íp├Ąstiu nosite─ża.

┼Żia─ż, ne┼żijeme v norm├ílnej dobe a AppleN├ívratov├í politika sa zdala nanajv├Ż┼í nezmyseln├í alebo nepraktick├í. N├şzke z├ísoby Apple Hodinky znamenali, ┼że pou┼ż├şvatelia museli ─Źaka┼ą t├Ż┼żdne, k├Żm dostali n├íhradu len za zle padn├║ci p├ís. Dalo by sa sk├║si┼ą z├şska┼ą n├íhradu v obchode, ale v├Ą─Ź┼íina z nich Apple Obchody v krajine s├║ v tomto mieste st├íle zatvoren├ę. Navy┼íe ─żudia, ktor├ş riskovali objednanie hodiniek a remienka online, to urobili presne preto, aby sa v prvom rade vyhli v├Ą─Ź┼íiemu riziku, ┼że p├┤jdu von a vst├║pia do obchodu.

Na┼í┼ąastie to tak vyzer├í Apple nakoniec pripustil a umo┼ż┼łuje n├ívrat iba s├│lovej alebo pletenej s├│lovej slu─Źky, bez Apple Watch, na v├Żmenu. ─îakacia doba m├┤┼że samozrejme e┼íte trva┼ą, preto┼że n├íhrada bude odoslan├í a┼ż po prijat├ş star├ęho, ale prinajmen┼íom bud├║ m├┤c┼ą pou┼ż├şvatelia pou┼ż├şva┼ą Apple Watch medzit├Żm za predpokladu, ┼że maj├║ po ruke ─Ćal┼íiu kapelu.

Spolo─Źnos┼ą MacRumors zaznamen├íva jednu dos┼ą zvl├í┼ítnu po┼żiadavku na uskuto─Źnenie telefonick├ęho hovoru. Pod─ża v┼íetk├ęho, AppleZamestnanci online podpory to nedok├í┼żu a mo┼żno e┼íte ani nevedia, ┼że potrebuj├║ z├íkazn├şkov presmerova┼ą na telefonick├║ podporu, aby si mohli vymeni┼ą p├ísma.