Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Watch odhalili 9 Marec, v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą

Minul├║ noc Apple ohl├ísil udalos┼ą pre ─Ćal┼íiu 9 marec s pozv├ínkou adresovanou tla─Źi. Ako v┼żdy spolo─Źnos┼ą neozn├ímila program, je to v┼íak v┼íeobecn├Ż n├ízor, ┼że sa z├║─Źastn├şme na ofici├ílnej prezent├ícii Apple Watch, ktor├í (pr├şpadne) sa pred├íva s├║─Źasne. T├íto udalos┼ą sa pravdepodobne uskuto─Źn├ş Angela Ahrendtsov├í, zodpovedn├Ż za rozvoj Apple Watch,

Apple k├║pil drah├ę inzer├íty na Vogue – Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie

Ur─Źite budeme hovori┼ą o r├┤znych verzi├ích inteligentn├Żch hodiniek Apple, jeho vlastnosti a ceny. To e┼íte len uvid├şme Apple predstav├ş aj nie─Źo in├ę: historicky sa jarn├ę udalosti pou┼ż├şvali na predstavenie nov├Żch iPadov (nesk├┤r presunut├Żch na jese┼ł) a tie┼ż na aktualiz├íciu syst├ęmu Windows Apple TV. U┼ż nejak├Ż ─Źas sa hovorilo aj o novom MacBook Air. Nach├ídzame sa v┼íak na ├║zem├ş predpokladov.

Vracia sa do Apple Watch, ohl├ísen├í hlavn├í udalos┼ą udalosti Apple, stoj├ş za zmienku nieko─żko d├┤le┼żit├Żch bodov. sara k dispoz├şcii v dvoch ve─żkostiach, pre mu┼żov a ┼żeny, a i r├┤zne materi├íly, hlin├şk, oce─ż a zlato (Apple Watch Ed├şcie), ale dostupn├ę bud├║ aj gumen├ę a ko┼żen├ę remene v r├┤znych farb├ích. M├┤┼że sa nosi┼ą na ─żavom z├íp├Ąst├ş rovnako ako v├Ą─Ź┼íina ostatn├Żch, ale aj na pravej strane: obrazovku je mo┼żn├ę oto─Źi┼ą, aby zostala ─Źitate─żn├í a to ist├ę plat├ş pre dve ─Źasti popruhu.

Apple Watch

Apple Watch integruje Apple Pay, a preto je potrebn├ę maxim├ílne zabezpe─Źenie: pri jeho pren├í┼ían├ş zad├íte k├│d PIN, ktor├Ż umo┼żn├ş overenie toto┼żnosti a pou┼żije ho na zaplatenie. Autoriz├ícia sa odstr├íni pri ka┼żdom odstr├ínen├ş Apple Watch – deaktivovan├í, ke─Ć nedoch├ídza ku kontaktu s poko┼żkou. Mimochodom, spr├şstupnite ho Apple Pay aj pre t├Żch, ktor├ş maj├║ iPhone 5 smartphone bez TouchID -. L ‘Apple Watch bude m├┤c┼ą uskuto─Ź┼łova┼ą platby nez├ívisle, a to aj bez sp├írovan├ęho iPhone.

L ‘Apple Watch, pokia─ż vieme, stredne odoln├Ż vo─Źi vode: m├┤┼żete si ju vzia┼ą do sprchy alebo ju necha┼ą v da┼żdi, ale baz├ęn sa neodpor├║─Źa. Aspo┼ł pre niektor├ę veci potom Apple Watch m├┤┼że fungova┼ą aj bez sp├írovania s iPhone, najm├Ą pri v┼íetk├Żch ─Źinnostiach, ktor├ę nevy┼żaduj├║ pripojenie k internetu. Patr├ş sem napr├şklad reprodukcia hudba ulo┼żen├í na hodin├ích samotn├Żch, Zatia─ż nevieme, ko─żko miesta je k dispoz├şcii, ale neo─Źak├ívame viac 8 GB,

Apple Watch

Zd├í sa, ┼że Apple sa podarilo dosiahnu┼ą jedin├Ż de┼ł nez├ívislosti, tak┼że Apple Watch bude ├║─Źtovan├í ka┼żd├║ noc, Nie je to ve─ża, je to naozaj ve─żmi m├ílo, ale zatia─ż mus├şme by┼ą spokojn├ş. Ak ni─Ź in├ę bezdr├┤tov├ę nab├şjanie je to o nie─Źo jednoduch┼íie.

L ‘Apple Watch zahrn├║┼ąvzdialen├í aplik├ícia ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą ho ako dia─żkov├ę ovl├ídanie pre iTunes na PC a Mac alebo pre Apple TV. Bude tie┼ż mo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą ho ako vzdialen├Ż vyh─żad├íva─Ź pre fotoapar├íty iPhone, Obsahuje tie┼ż funkciu kontinuity v syst├ęme Windows XP Apple, za─Źa┼ą podnika┼ą na zariaden├ş Apple a pokra─Źova┼ą ─Ćalej.

Diskr├ętne spr├ívy, Apple Watch dok├í┼że poskytn├║┼ą hmatov├ę inform├ície bez toho, aby sa zapla obrazovka alebo zvuk. Napr├şklad, ak ho pou┼żijeme ako navig├ítor, in├Ż typ vibr├íci├ş n├ím povie, ─Źi sa oto─Źi┼ą do─żava alebo doprava. Niekto by n├ím mohol posla┼ą ┼ípeci├ílnu vibr├íciu, aby sme vedeli, ┼że na n├ís ─Źak├í, a svoju srdcov├║ frekvenciu m├┤┼żete posla┼ą ako romantick├ę gesto – v skuto─Źnosti to nem├í praktick├Ż n├ístroj, ale mo┼żno to m├┤┼że sl├║┼żi┼ą v oblasti medic├şny. , Pre t├Żch, ktor├ş ┼íportuj├║, nie je nedostatok krokomerov a typick├ę znaky.

V├Żchod Apple Watch

V neposlednom rade, ako v┼żdy, bude ┼ípeci├ílne vyvinut├ę aplik├ície, Apple Watch bude sl├║┼żi┼ą na prij├şmanie a spr├ívu ozn├ímen├ş v syst├ęme iOS 8, ale v priebehu ─Źasu sa predpoklad├í ve─ża ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş. Pre bezpe─Źnos┼ą pod─ża trad├şcie 9 V marci uvid├şme uk├í┼żky niektor├Żch vybran├Żch aplik├íci├ş Apple,

Pre v├Żvoj├írov Apple vytvoril WatchKit, ktor├Ż sa pou┼żije na v├Żvoj konkr├ętnych aplik├íci├ş ur─Źen├Żch pre t├║to polo┼żku. S HomeKit m├┤┼żete namiesto toho integrova┼ą Apple Watch do dom├ícej automatiz├ície, na ovl├ídanie termostatov, uz├íverov a ─Ćal┼í├şch s├║visiacich polo┼żiek.

Najni┼ż┼íia cena pre Apple Watch je 349 dol├írov pre z├íkladn├Ż model, zatia─ż ─Źo ─Ź├şsla pre drah┼íie verzie e┼íte nie s├║ zn├íme. Na z├íver uv├ídzame spr├ívu, ┼że na┼íi kolegovia v iMore vytvorili tapety pre v┼íetky po─Ź├şta─Źe Mac in┼ípirovan├ę pozv├ínkou, ktor├║ dostali: n├íjdete ich na svojich f├│rach.