Apple vysvetlenie všetkých funkcií programu ProMotion, uplatňovania terceiros

Uplatnenie, uplatňovanie všetkých terénií a ich používanie ako bežných atribútov, ako sú ProMotion em todas as animações.

A Apple esclareceu o funcionamento com aplicações de terceiros do modo ProMotion uvádza nos novos iPhone 13 Pro e iPhone 13 Pro maxVäčšina funkcií môže mať rôznu intenzitu zobrazenia 10 až 120 Hz, v závislosti od konkrétneho režimu.

Uplatnenie, uplatňovanie terceiros não podem usar as taxas de atualização oferecidas pelo ProMotion em todas as animações. Začíname, bug ou obmedzený alebo obmedzený AppleJeden z najdôležitejších aspektov tejto batérie.

Ak sa jedná o jednu z najznámejších Cupertinských hier, nie sú k dispozícii žiadne iné aplikácie, ako sú uvedené nižšie, ako napríklad taxatívne atualizačné parametre. ProMotion, mas ainda será needário adicionar uma linha de código que em breve será disponibilizada a todos os desenvolvedores.

Essa etapa, diz a AppleVäčšina základných funkcií frekvencie variácií môže zobrazovať rôzne aplikácie, ako je to možné, výhody príjemcu tecnológie, ako aj maximálne tempo, ktoré môže mať vplyv na spotrebu.

É claro que esse processo de ativação solo está disponibilel para para Applicações que precisam de suporteplementeto ao ProMotion. Väčšina aplikácií, ako napríklad rozhranie rozhrania, ktoré používa rôzne aplikácie, výhody a výhody všetkých bežných daňových sadzieb, ako je napríklad, a mnohé ďalšie typy úprav.

Všetky chyby sú k dispozícii medzi najdôležitejšími animáciami základného animácie a hlavnými animáciami sú ďalšie atualização futura.

Uplatňujú sa, pretože môžu mať obmedzený počet animácií; é possível que haja uma differentença visual perceptível entre os aplicações; čo sa týka správy, kliknite na vyskakovacie okno. Všetky problémy, ich dôsledky a stredy môžu mať za následok zvýšenie počtu aplikácií, ktoré môžu byť aplikované para o alebo podporované. ProMotion.

A Apple atualizou a documentação do portal do desenvolvedor detalhando como eles podem implementar o suporte ao ProMotion nas seus aplicações.

Ďalšie informácie o zariadení „Ako optimalizovať taxislužbu na ProMotion pre iPhone 13 Pro alebo iPad Pro“; vysvetlite viac, ako sú animované animácie, ale aj zábavné alternatívy.

A documentação também confirmma que, em comparação com o iPad Pro; os novos iPhone 13 Pro e Pro Max majú k dispozícii veľké množstvo daňových priznaní. O iPad ProNa verdade sú k dispozícii všetky 120 Hz, 60 Hz, 40 Hz, 30 Hz a 24 Hz frekvenčné pásma 120 Hz. O iPhone 13 ProNaše porty používajú 80 Hz, 48 Hz, 20 Hz, 16 Hz, 15 Hz, 12 Hz a 10 Hz. Então, só temos que esperar que os desenvolvedores atualizem as suas aplicações e aproveitem ao máximo o novo recurso.