Apple vystavené znova: najdrahší produkt vás rozosmieva

Ako líder v tomto odvetví Apple najmä vo verejnom svetle. Ergo: Každý najmenší priestupok je okamžite potrestaný. Teraz to zasiahlo výrobcu iPhone, zo všetkého čo je najdrahší produkt spoločnosti.

Apple vystavené znova: najdrahší produkt vás rozosmieva 1

Zdroj obrázka: GIGA

Plne vybavený Mac Pro môže stáť viac ako 60 000 EUR. Voliteľné úlohy tiež nie sú skutočne lacné Apple ponúka celkom 480 eur. Majú však rozhodujúcu nevýhodu, pretože svetoznámy YouTuber Marques Brownlee (MKBHD) musel teraz pôsobivo zistiť.

Ušľachtilé roly nemožno opraviť. Prostriedky: Mac Pro môže „utiecť“ od svojho používateľa na príslušných povrchoch. Je to celkom nepochopiteľné av konečnom dôsledku mimoriadne trápne prečo Apple „fúzie“ s takým drahým výrobkom. Koniec koncov, dokonca aj jednoduché role kontajnerov majú možnosť uzamknutia, ale nie počítač, ktorý stojí niekoľkokrát toľko.

Mac Pro vás rozosmieva: Apple v oblasti požiaru

Faktom je, že všetci sa smejú. Takže predchádzajúce správy AppleHlavný dizajnér alebo zodpovedajúci, satirický TwitterProfil s „lacným“ riešením:

Apple je preto opäť jednoznačne zosmiešňovaný. Výrobca musel znášať kritiku za svoju nadmernú cenovú politiku. Podnetom bola napríklad skutočnosť, že lacnejší Pro Display XDR – stojí najmenej 50,499 EUR – dodáva sa bez stojana. Potom to stojí znova 10,99 EUR navrch. Bol odhalený Apple naposledy na verejnosti v Zlatých glóbách komik Ricky Gervais a na Oscaroch režisér Taika Waititi (Thor: Ragnarok).

V tomto videu ide Apple Bohužiaľ, nie o „nevýhode rolí“:

Teraz má Apple prinajmenšom ten správny podnet na prehodnotenie kritických úloh Mac Pro a na inštaláciu možnosti uzamykania v budúcnosti. Možno to bude možné skôr, ako sa role následne predajú ako príslušenstvo. Možnosť, ktorá Apple by chcel ponúknuť v budúcnosti. V súčasnosti sú tieto role k dispozícii iba ako možnosť BTO priamo pri konfigurácii počítača v systéme Windows Apple Store.