Apple: V┼íetky tri modely iPhone bud├║ podporova┼ą 5G do roku 2020

Nadch├ídzaj├║ce spr├ívy pre bud├║ci iPhone doma Apple, Ako viete v septembri, nov├Ż smartphone sa stane ofici├ílnym Apple ktor├ę dostali pokousan├ę, tri r├┤zne, ale ve─żmi podobn├ę zariadenia. Dnes vieme, ┼że zadn├í ─Źas┼ą v┼íetk├Żch troch smartf├│nov bude ozna─Źen├í fotografick├Żm priestorom umiestnen├Żm v ┼íkatuli, ─Źo je pre mnoho ─żud├ş neprijate─żn├ę rie┼íenie. Aj ke─Ć iPhone 11R mus├ş ma┼ą 2 cenz├║ra v porovnan├ş so star┼í├şmi bratmi 11 a 11XL, v┼íetky tri m├┤┼żu podporova┼ą 5G,

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: M├í bud├║ci iPhone obrazovku 120 Hz?

VŠETKY IPHONE 2020 PODPORUJÚ 5G

A┼ż doteraz sme si mysleli, ┼że technol├│gia 5G u┼ż nezodpoved├í po─Źtu jab─║k, tV roku 2020 v┼íak mo┼żno prida┼ą tri nov├ę smartf├│ny s podporou siete. Povedzme, ┼że to bola skuto─Źne Ming-Chi Kuo, ktor├í v pozn├ímke ur─Źila t├║to mo┼żnos┼ą.

Na bud├║ci rok m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą tri r├┤zne smartf├│ny s podporou siete 5GT├íto technol├│gia bude ma┼ą tie┼ż podporu Xr, ktor├í je ÔÇ×ekonomickej┼íiaÔÇť, ktor├í pod─ża nov├Żch vec├ş u┼ż nie je ÔÇ×lacn├íÔÇť.

Ve─żkos┼ą ka┼żd├ęho smartf├│nu bude tak ve─żk├í 5,4 palce a 6,7, Odli┼ín├ę od 6,1 Xr s OLED obrazovkou.

Nov├Ż koncept iPhone Xl

pod─ża Akviz├şcia spolo─Źnosti Ming-Chi Kuo od div├şzie Intel prinesie ─Ćal┼íie v├Żhody pre v├Żvoj 5G, ─Źo umo┼żn├ş ma┼ą sie┼ąov├║ podporu na v┼íetk├Żch troch smartf├│noch. Podpora 5G sa roz┼í├şri na obe p├ísma mmWave a Sub-6GHz pre americk├Ż trh, zatia─ż ─Źo pre ─Ź├şnsky trh m├┤┼że existova┼ą exkluz├şvna verzia s podporou sub-6GHz.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: transakcie Apple: Div├şziu modemu Intel k├║pila spolo─Źnos┼ą 1 miliardy

Toto je pôvodná správa:

Teraz ver├şme, ┼że v┼íetky tri nov├ę modely telef├│nov iPhone 2H20 bud├║ podporova┼ą 5G z nasleduj├║cich d├┤vodov. (1) Apple M├í viac zdrojov na v├Żvoj iPhone 5G po akviz├şcii podnikania spolo─Źnosti Intel v oblasti z├íkladn├ęho p├ísma. (2) O─Źak├ívame cenu syst├ęmu Android 5G smartphones V 2H20 klesne na 249 – 349 USD. Ver├şme, ┼że 5G je Android smartphones, ktor├í bude ma┼ą cenu 249 – 349 USD, bude podporova┼ą iba sub-6 GHz. K─ż├║─Źom je v┼íak to, ┼że spotrebitelia si bud├║ myslie┼ą, ┼że 5G je funkcia, ktor├í je potrebn├í v 2H20. Z tohto d├┤vodu bude iPhone pred├ívan├Ż za vy┼í┼íiu cenu na podporu 5G (3) Zlep┼íenie v├Żvoja 5G m├┤┼że by┼ą pr├şnosom Apple Ekosyst├ęm AR.

Via: all