Apple Verejná beta verzia iOS 14 a iPadOS 14: Kedy bude vydaná?

Apple Verejná beta verzia iOS 14 a iPadOS 14: Kedy bude vydaná? 1

ApplePrv├ę podujatie WWDC na webe bolo ─żahko jedn├Żm z najlep┼í├şch online k─ż├║─Źov, ak├ę sme kedy videli. Hlavn├Żm cie─żom akcie bolo ozn├ímenie o pripravovanom softv├ęri iOS 14 a iPadOS 14 od spolo─Źnosti Apple. Okrem toho, hodinkyOS 7 a macOS Big Sur boli tie┼ż po─Źas podujatia. Ako v┼żdy, Apple vydala prv├ę beta verzie pre uveden├ę opera─Źn├ę syst├ęmy. Tieto beta verzie boli spr├şstupnen├ę prim├írne pre v├Żvoj├írov na odhl├ísenie.

Ako by sa dalo o─Źak├íva┼ą, t├şto v├Żvoj├íri bud├║ tie┼ż stavan├ş s mno┼żstvom ch├Żb. Postupom ─Źasu Apple vyd├íva aktualizovan├ę verzie beta a pomaly vymaz├íva v┼íetky podivn├ę chyby a chyby. Ak nie ste v├Żvoj├ír, mo┼żno by v├ís zauj├şmalo, kedy bude zverejnen├í verejn├í beta verzia iOS 14 a iPadOS 14. Odpove─Ć na t├║to ot├ízku m├íme ni┼ż┼íie.

iOS 14

Apple vo svojej tla─Źovej spr├íve uviedol, ┼że verejn├í beta verzia pre iOS 14 a iPadOS 14 bude uveden├í na trh v j├║li. Aj ke─Ć to neznamen├í, ┼że nem├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą syst├ęm iOS 14. Ak v├ím nevad├ş riskova┼ą, pre─Ź├ştajte si, ako nain┼ítalova┼ą iOS 14 Beta 1 bez ├║─Źtu v├Żvoj├íra. Pod─ża krokov v sprievodcovi, ktor├Ż je prepojen├Ż, si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą v┼íetky nov├ę funkcie v syst├ęme iOS 14. Nemus├ş by┼ą v┼íak vhodn├ę nain┼ítalova┼ą pr├ícu v├Żvoj├íra na v├í┼í prim├írny telef├│n.

Na┼í┼ąastie prv├ę spr├ívy od pou┼ż├şvate─żov nazna─Źuj├║, ┼że aktualiz├ícia syst├ęmov iOS 14 a iPadOS 14 je ove─ża stabilnej┼íia ako minuloro─Źn├í budova DP. Preto m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę riskova┼ą, ┼że budete ma┼ą sk├║senosti so syst├ęmom iOS 14 pre verejnos┼ą.

Vzh─żadom na predch├ídzaj├║ce vydania o─Źak├ívame vydanie iOS 14 a iPadOS 14 Public Beta spolu s ─Ćal┼í├şmi uk├í┼żkami v├Żvoj├írov. O─Źak├íva sa, ┼że aktualiz├ícia bude zverejnen├í po─Źas prv├ęho j├║lov├ęho t├Ż┼żd┼ła. V s├║─Źasnosti iOS 13.6 beta je najnov┼íia verzia dostupn├í pre verejn├║ verziu beta.

Ako sa prihl├ísi┼ą do iOS 14 a iPadOS 14 beta

Mus├şte nav┼ít├şvi┼ą www.beta.apple.com a prihl├íste sa pomocou svojho Apple zodpovednosti. Postupujte pod─ża uveden├Żch pokynov a budete zaregistrovan├ş pre verejn├║ verziu beta. Ak ste sa prv├Żkr├ít prihl├ísili na testovanie verzie beta novej verzie syst├ęmu iOS, odpor├║─Źame v├ím pre─Ź├şta┼ą si uveden├ę podmienky. Ak to v┼íak nechcete riskova┼ą, stabiln├í aktualiz├ícia bude zverejnen├í niekedy na jese┼ł.