Apple Verejná beta verzia iOS 14 a iPadOS 14: Kedy bude vydaná?

Apple Verejná beta verzia iOS 14 a iPadOS 14: Kedy bude vydaná? 1

ApplePrvé podujatie WWDC na webe bolo ľahko jedným z najlepších online kľúčov, aké sme kedy videli. Hlavným cieľom akcie bolo oznámenie o pripravovanom softvéri iOS 14 a iPadOS 14 od spoločnosti Apple. Okrem toho, hodinkyOS 7 a macOS Big Sur boli tiež počas podujatia. Ako vždy, Apple vydala prvé beta verzie pre uvedené operačné systémy. Tieto beta verzie boli sprístupnené primárne pre vývojárov na odhlásenie.

Ako by sa dalo očakávať, títo vývojári budú tiež stavaní s množstvom chýb. Postupom času Apple vydáva aktualizované verzie beta a pomaly vymazáva všetky podivné chyby a chyby. Ak nie ste vývojár, možno by vás zaujímalo, kedy bude zverejnená verejná beta verzia iOS 14 a iPadOS 14. Odpoveď na túto otázku máme nižšie.

iOS 14

Apple vo svojej tlačovej správe uviedol, že verejná beta verzia pre iOS 14 a iPadOS 14 bude uvedená na trh v júli. Aj keď to neznamená, že nemôžete vyskúšať systém iOS 14. Ak vám nevadí riskovať, prečítajte si, ako nainštalovať iOS 14 Beta 1 bez účtu vývojára. Podľa krokov v sprievodcovi, ktorý je prepojený, si môžete vyskúšať všetky nové funkcie v systéme iOS 14. Nemusí byť však vhodné nainštalovať prácu vývojára na váš primárny telefón.

Našťastie prvé správy od používateľov naznačujú, že aktualizácia systémov iOS 14 a iPadOS 14 je oveľa stabilnejšia ako minuloročná budova DP. Preto môže byť užitočné riskovať, že budete mať skúsenosti so systémom iOS 14 pre verejnosť.

Vzhľadom na predchádzajúce vydania očakávame vydanie iOS 14 a iPadOS 14 Public Beta spolu s ďalšími ukážkami vývojárov. Očakáva sa, že aktualizácia bude zverejnená počas prvého júlového týždňa. V súčasnosti iOS 13.6 beta je najnovšia verzia dostupná pre verejnú verziu beta.

Ako sa prihlásiť do iOS 14 a iPadOS 14 beta

Musíte navštíviť www.beta.apple.com a prihláste sa pomocou svojho Apple zodpovednosti. Postupujte podľa uvedených pokynov a budete zaregistrovaní pre verejnú verziu beta. Ak ste sa prvýkrát prihlásili na testovanie verzie beta novej verzie systému iOS, odporúčame vám prečítať si uvedené podmienky. Ak to však nechcete riskovať, stabilná aktualizácia bude zverejnená niekedy na jeseň.