Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Údajne hovorí maloobchodným pracovníkom, aby nepodporovali zákazníkov, aby vyskúšali AirPods Or Apple Watch

Apple Údajne hovorí maloobchodným pracovníkom, aby nepodporovali zákazníkov, aby vyskúšali AirPods Or Apple Watch 1Existuje veľa ľudí, ktorí sú nepochybne znepokojení šírením koronavírusu. Jedným zo spôsobov, ako zabrániť šíreniu, je udržiavať sa v čo najväčšej čistote umývaním rúk, dezinfekciou rúk a vyhnúť sa kontaktu s našimi tvárami. Toľko Apple sa teraz snaží zabrániť zákazníkom, aby vyskúšali určité produkty vo svojich obchodoch.

Podľa správy spoločnosti Business Insider to počuli zo svojich zdrojov Apple zrejme dáva svojim maloobchodným zamestnancom pokyn, aby nepodporovali zákazníkov v vyskúšaní AirPodov alebo internetu Apple Watch vo svojich obchodoch. Zatiaľ čo zákazníci sú stále vítaní, aby si mohli vyskúšať výrobky pre seba, zamestnancom sa údajne hovorí, že neponúkajú, aby zákazníkom umožnili vyskúšať tieto výrobky, pokiaľ ich zákazník výslovne nepožiada.

Toto je súčasť ApplePlán na ochranu svojich zamestnancov aj zákazníkov, kde nie je možné na prvý pohľad povedať, kto by mohol mať koronavírusy, a preto je lepšie byť v bezpečí, ako ľutovať. Navyše, Apple podporuje aj ich pokusy udržiavať ich obchody v čo najväčšej dezinfekcii.

Zahŕňa to najímanie väčšieho počtu zamestnancov na čistenie, inštaláciu ručných dezinfekčných prostriedkov a tiež hodinovým plateným zamestnancom sa teraz umožňuje čerpať práceneschopnosť bez toho, aby sa započítali do ich limitov.

Vyplnené. Prečítajte si viac o,, a. zdroj: businessinsider.my