Apple, teraz je to oficiálne: WWDC 2019 sa bude konať od 3 na 7 jún

Apple oznámila dátumy – od 3 na 7 Jún – kde sa uskutoční WWDC 2019, alebo konferenciu pre vývojárov, ktorá sa koná každý rok v McEnery Convention Center v San Jose v Kalifornii. Nové verzie operačného systému Cupertino budú podľa tradície veľké hviezdy, najmä s odkazom na iOS.

V skutočnosti by to mal byť okamih, kedy bude ohlásený verzia číslo 13 operačného systému pre Windows 7 smartphones a tablety Apple, Je zrejmé, že je ešte príliš skoro na predpovedanie správ, ale ak sa zvesti potvrdia, tento rok by spoločnosť Cupertino mala predstaviť niekoľko nových funkcií.

Okrem toho sa opakovane zdôrazňovalo, že systém iOS 12 by bol „dočasnou“ verziou, kým nebudú prijaté kľúčové inovácie, ktoré by sa zaviedli v roku 2019. Stále sa budeme musieť dočkať, kým sa dozvieme viac, aby sa o nich dozvedela Svetová konferencia vývojárov. v každom prípade budú existovať aj nové nohy pre rôzne systémy MacOS, WatchOS a TVOS.

V každom prípade vývojári, ktorí majú záujem o účasť na tomto podujatí, budú musieť do 20. marca predložiť svoju žiadosť, a tak sa umiestniť na zozname pri príležitosti nákupu lístkov. Ako každý rok vzhľadom na vysoký dopyt, Apple vykoná automatickú extrakciu, s každou vstupenkou, ktorá bude stáť dobre 10,599 dolárov.