Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Sp√ļŇ°Ň•a puzdr√° inteligentn√Ĺch bat√©ri√≠ pre iPhone 11 a iPhone 11 Pro

Puzdro na inteligentn√ļ bat√©riu pre iPhone 11 Pro

V pr√≠pade, Ňĺe ste ńćakali na ApplePrv√© puzdr√° inteligentn√Ĺch bat√©ri√≠ pre iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max sme dostali spr√°vu, ktor√° v√°s bude zauj√≠maŇ•. Apple dnes predstavila √ļplne nov√© puzdr√° na bat√©rie pre svoje najnovŇ°ie telef√≥ny iPhone a teraz s√ļ k dispoz√≠cii na k√ļpu v internetovom obchode.

Puzdr√° inteligentn√Ĺch bat√©ri√≠ pre iPhone 11 a iPhone 11 Pro prich√°dzaj√ļ v r√īznych farebn√Ĺch variantoch a maj√ļ pońćiatońćn√ļ cenu 129 dol√°rov. Zatiańĺ ńćo nov√© pr√≠pady vyzeraj√ļ podobne ako v pr√≠pade Apple Pr√≠pady na bat√©rie, ktor√© sme videli v predch√°dzaj√ļcich rokoch, v tomto roku Apple PouŇĺ√≠vateńĺ priv√≠tal pr√≠pady. Nov√© puzdr√° na bat√©rie radu iPhone 11 s√ļ vybaven√© Ň°peci√°lnym tlańćidlom pre fotoapar√°t na spodnej ńćasti puzdra. Toto tlańćidlo fotoapar√°tu sa d√° pouŇĺiŇ• na r√Ĺchle spustenie aplik√°cie Fotoapar√°t. Tlańćidlo spust√≠ aplik√°ciu Fotoapar√°t bez ohńĺadu na to, ńći je v√°Ň° iPhone uzamknut√Ĺ alebo odomknut√Ĺ.

Tlańćidlo na fotoapar√°t s fotoapar√°tom iPhone 11 Smart Battery Case

Toto tlańćidlo okrem toho, Ňĺe funguje ako odkaz na aplik√°ciu Fotoapar√°t, uńĺahńćuje pouŇĺ√≠vateńĺom aj vytv√°ranie fotografi√≠ a vide√≠, pretoŇĺe pri stlańćen√≠ pońćas spustenia aplik√°cie Fotoapar√°t urob√≠ sn√≠mku. M√īŇĺe tieŇĺ nahr√°vaŇ• vide√° dlh√Ĺm stlańćen√≠m, podobne ako tlańćidl√° hlasitosti na iPhone 11.

D√°va to zmysel Apple pridanie vyhraden√©ho tlańćidla pre fotoapar√°t do puzdra na inteligentn√ļ bat√©riu pre iPhone 11. Tohtorońćn√° aktualiz√°cia pre iPhone sa zameriava hlavne na v√Ĺkon fotoapar√°tu. Okrem toho, Ňĺe kvalita fotoapar√°tu je oveńĺa lepŇ°ia ako v predch√°dzaj√ļcich rokoch, Apple tieŇĺ zahrnul veńĺa elegantn√Ĺch trikov s fotoapar√°tom v iPhone 11, ktor√© zlepŇ°uj√ļ jeho celkov√Ĺ v√Ĺkon.

Apple Puzdr√° inteligentn√Ĺch bat√©ri√≠ pre telef√≥ny iPhone 11 a iPhone 11 Pro s√ļ vyroben√© zo silik√≥nov√©ho materi√°lu s dotykov√Ĺm povrchom a na vn√ļtornej strane maj√ļ podŇ°√≠vku z mikrovl√°kna, ńć√≠m sa zvyŇ°uje ochrana telef√≥nu iPhone.

Puzdro na inteligentn√ļ bat√©riu pre iPhone 11

Bat√©riov√© puzdr√° m√īŇĺu poskytn√ļŇ• aŇĺ o 50 percent dlhŇ°iu v√ĹdrŇĺ bat√©rie, keńŹ je bat√©ria √ļplne nabit√°, ńćo znamen√°, Ňĺe veńĺk√° ńćasŇ• stoj√≠ za to pre t√Ĺch, ktor√≠ potrebuj√ļ dlhŇ°iu v√ĹdrŇĺ bat√©rie. Puzdr√° s√ļ kompatibiln√© s nab√≠jan√≠m Qi Wireless, takŇĺe m√īŇĺete zariadenie a puzdro bezdr√ītovo nab√≠jaŇ• umiestnen√≠m na nab√≠jaciu podloŇĺku. Pr√≠pad sa m√īŇĺe nab√≠jaŇ• aj s√°m a pomocou svojho bleskov√©ho portu.

Puzdr√° inteligentn√Ĺch bat√©ri√≠ pre iPhone 11 s√ļ k dispoz√≠cii v jemnej bielej a ńćiernej farbe. pre iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max Apple pred√°va puzdr√° inteligentn√Ĺch bat√©ri√≠ vo farb√°ch ruŇĺov√©ho piesku, bielej a ńćiernej. Pr√≠pady pre vŇ°etky tri zariadenia stoja 129 dol√°rov. Pr√≠pady sa doruńćia z√°kazn√≠kom 25. novembra.