Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple sa už nebude zúčastňovať na SXSW 2020 z dôvodu koronavírusu

Apple sa už nebude zúčastňovať na SXSW 2020 z dôvodu koronavírusu 1

Apple oznámené od včera do dnešného dňa už sa viac nezúčastňovať udalosti Juh od juhozápadu (SXSW) 2020 ktoré sa má stále vyskytovať v Austine (Texas, USA) od 13. do 22. marca kvôli obavám z rozšírenia Koronavírus (COVID-19), Netflix tiež len vykopol.

Podľa informácie z odrodaMa mala v úmysle predstaviť na podujatí najmenej tri nové projekty z Apple TV + vrátane predbežnej dokumentárnej premiéry "Beastie Boys Story", Spike Jonze, animovaná séria „Central Park“ a tiež projekt "Home",

Medzi ďalšie spoločnosti, ktoré predtým zrušili svoju účasť na SXSW 2020, patrí Amazon, Twitter, Facebook, TikTok a Intel. Organizátori podujatia napriek tomu trvajú na jeho realizácii a čo je horšie, odmietnutie refundácie účastníkom, ktorí sa chcú vzdať účasti.

Každoročne je SXSW hlavným filmovým, hudobným a technologickým festivalom, ktorý priťahuje viac ako 100 000 ľudí z celého sveta a ak nebude zrušený, bude výnimkou niekoľkých ďalších významných udalostí, ktoré boli úplne potratené alebo prinajmenšom odložené.

via Cult of Mac