Apple: Premenovať model iPhone 11 – teraz prichádza iPhone …

Príchod trvá len pár týždňov Apple každý deň uvedie na trh iPhone 11ella. Posledný: Apple plánuje ľahko zmeniť schému pomenovávania pre iPhone 2019.

<img src = "http://www.areamobile.de/img/00/02/44/75/83-iphone11-rendertrailer-apple_03.jpg" alt = "Apple: Premenovať model iPhone 11 – teraz prichádza iPhone Pro? "onclick =" document.location = '/ images / 266869-original-iphone-11-c-apple'; "class =" pointer "data-fancyimg =" http://www.areamobile.com/img/00/ 02/44/75/83-iphone11-rendertrailer-apple_03.jpg "data-subtitle ="

iPhone 11 (C) Apple

"/>

(C) Apple


Nie je to tajomstvo Prepracovaný mobilný telefón Apple tento rok bude vybavený tromi konfiguráciami kamier. Používatelia tweety s Twitter-mango @CoinX Teraz to navrhujem Apple Tento rok sa v názve pravdepodobne uvedie slovo „Pro“:

? Pre? pre iPhone Pomenovacia schéma je za posledných niekoľko rokov šialená.

– CoinX (@coiiiiiiiin) 10. augusta 2019

Prichádza iPhone 11 Pro?

Či už chcete pridať názov „Pro“, znamená to, že vlajková loď je Apple v budúcnosti sa bude nazývať iPhone 11 Pro alebo ešte len uvidíme „iPhone Pro“. Okrem tohto bodu je to určite krok správnym smerom. K dnešnému dňu majú zákazníci problémy s menom, ktoré sa mi páči iPhone Xs, iPhone Xs Max a iPhone XR získajú na dôležitosti alebo sa pohybujú v dosahu. Je to tak preto, že nie je také jasné, ktoré zariadenie je teraz absolútne špičkovým modelom.

Apple iPhone XR

Naopak @ @ CoinX môže súvisieť s AppleRumorom, ktorý má vynikajúce výsledky. Napríklad minulý rok mal tento používateľ celý týždeň pred špeciálnou udalosťou Apple nielen názvy všetkých nových Apple Model 2018 pre iPhone (Xs, Xs Max, Xr) bol presne ohlásený. Váha iPhone XS Max je pravda, oveľa skôr Apple Prezentujte zariadenie. Preto je to veľmi jasné Apple Tento rok úplne odstránil nomenklatúru „Max“ a nahradil ho „Pro“.

Mimochodom, posledné klebety o špecifikáciách modelu iPhone 11 hovoria, že dva z troch modelov zadných kamier 6,5 palce budú mať 10 alebo 14 megapixelový fotoaparátový senzor A do dátumu vydania: uvádza sa Apple predstavuje svoj nový model telefónu iPhone 11. septembra a následne ho uvedie na trh v piatok 20. septembra

Viac o: Apple-Gerüchte

Zdroj: BGR