Apple Pozv├ínky sa za─Ź├şnaj├║ expedova┼ą

Apple                karta

Apple Za─Źal som posiela┼ą pozv├ínky na nov├ę Apple Kreditn├í karta, ktor├í bola uveden├í na trh v Spojen├Żch ┼ít├ítoch tento mesiac a o─Źak├íva sa, ┼że v najbli┼ż┼í├şch mesiacoch bude uveden├í na trh inde na svete. S poklesom predaja iPhone sa v├Żrobcovia hardv├ęru teraz viac pribl├ş┼żia k poskytovate─żom slu┼żieb a ponuka kreditn├Żch kariet ur─Źite prinesie v├Żznamn├Ż zdroj v├Żnosov do kn├şh spolo─Źnosti. dnes Apple za─Źal odosiela┼ą prv├Ż Apple Pozv├ínky na karty pre obmedzen├Ż po─Źet z├íkazn├şkov, ktor├ş sa zaregistruj├║ na internete Apple Dosta┼ą upozornenie na spustenie kreditnej karty.

Sna┼żil sa Matthew Panzarino z TechCrunch Apple Karty nieko─żko dn├ş a ocenili sme kartu rozhrania aplik├íci├ş pre iOS ÔÇ×je lep┼íie pou┼ż├şva┼ą n├ísobky ako v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş pre kartyÔÇť, a to v─Ćaka funkci├ím, ktor├ę mali spolo─Źnosti vyd├ívaj├║ce kreditn├ę karty teraz implementova┼ą. Kliknite na polo┼żku Like v kateg├│rii v├Żdavkov a odstr├í┼łte n├ízov transakcie vr├ítane loga, aby ste sa uistili, ┼że viete, ─Źo ste k├║pili. V s├║─Źasnosti poskytuje v├Ą─Ź┼íina spolo─Źnost├ş vyd├ívaj├║cich kreditn├ę karty ur─Źit├Ż druh po┼żitku pri n├ívrate, tak┼że je ┼ąa┼żk├ę presne op├şsa┼ą, ktor├í spolo─Źnos┼ą prijala va┼íe peniaze.

ÔÇ×Karty na obrazovke maj├║ inteligentn├ę mechanizmy, ktor├ę poskytuj├║ ur─Źit├Ż druh tepelnej mapy priamo z va┼íej kateg├│rie v├Żdavkov. Farba karty sa zmen├ş a bude sa zhodova┼ą v z├ívislosti od typu zak├║penej polo┼żky. Str├ívte ve─ża ─Źasu v re┼ítaur├ícii a karta sa zmen├ş na oran┼żov├║. N├íkup predmetov a kariet s├║visiacich so z├íbavou sa zmenil na zmes oran┼żovej a ru┼żovej. Toto je inteligentn├ę rozhodnutie na z├íklade kateg├│rie v├Żdavkov a na z├íklade funkci├ş mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch kreditn├Żch kariet na va┼íom webe. “

Pozri ├║vod pre Apple Nasleduj├║ca karta sl├║┼żi na z├şskanie ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş o tom, ─Źo mo┼żno o─Źak├íva┼ą od novej kreditnej karty, ktor├í sp├┤sobuje rozruch v bankovom a spotrebite─żskom sektore.

Zdroj: Mac povesti

Najnovšie ponuky Geeky Gadget