Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Pon├║ka bezplatn├ę nahradenie AirPods Pro Eartips v r├ímci AppleCare +

Apple Pon├║ka bezplatn├ę nahradenie AirPods Pro Eartips v r├ímci AppleCare + 1

Apple minul├Ż september spustila svoju slu┼żbu AppleCare + pre AirPods, sl├║chadl├í Beats a Beats. Posledn├Ż MacRumors spr├íva to navrhuje ─żudia, ktor├ş si zak├║pili AppleCare +, maj├║ n├írok na bezplatn├║ v├Żmenu tipov na ucho AirPods Pro,

ÔÇ×Nie som si ist├Ż, ─Źi je to vec AppleCare + alebo nie, ale v├Żmenu som nastavil online a neplatili sa ┼żiadne poplatky. Mal som dojem, ┼że aj v pr├şpade AppleCare + bud├║ n├íklady. ÔÇť, uviedol u┼ż├şvate─ż AirPods na f├│rach MacRumors.

Ak ste Apple Majite─ż AirPods Pro s AppleCare +, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą bezplatn├║ v├Żmenu tipov od AppleWeb podpory. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je nav┼ít├şvi┼ą Apple Webov├í str├ínka podpory, vyberte zo zoznamu AirPods Pro Apple produkty, ktor├ę sa zobrazuj├║ na webe, a kliknite na odkaz ÔÇ×Vyme┼łte AirPod alebo u┼ín├║ ┼ípi─ŹkuÔÇť. Potom si m├┤┼żete objedna┼ą n├íhradn├ę u┼ín├ę tipy na nasleduj├║cej str├ínke.

Apple  V├Żmena u┼ín├Żch ┼ípi─Źiek AirPods Pro

Za zmienku stoj├ş Apple v├ím po┼íle jeden p├ír n├íhradn├Żch u┼ín├Żch tipov vo ve─żkosti, ktor├║ ur─Ź├şte pri podan├ş ┼żiadosti o v├Żmenu. tie┼ż nebudete po┼żiadan├ş o vr├ítenie svojho star├ęho u┼ín├ęho tipu,

V pr├şpade, ┼że si nie ste vedom├ş, AppleCare + kryje dve n├íhodn├ę ┼íkody a prid├íva na v├ís ─Ćal┼íie dva roky dodato─Źnej z├íruky Apple produktu. Okrem toho z├şskate prioritn├Ż pr├şstup Apple odborn├şkov prostredn├şctvom rozhovoru alebo nepretr┼żit├ęho hovoru na vyrie┼íenie probl├ęmov, s ktor├Żmi sa stretnete s t├Żmito modulmi gadget.

Ak pl├ínujete k├║pi┼ą AirPods Pro, pravdepodobne sa pri odbere AppleCare + nestrat├şte. N├íklady na objednanie n├íhradn├Żch u┼ín├Żch ┼ípi─Źiek bez AppleCare + s├║ $30,95.