Apple Pay, bl├ş┼żi sa pr├şchod do Talianska

Apple Pay m├í teraz ofici├ílnu str├ínku podpory v talian─Źine. Syst├ęmy mobiln├Żch platieb gigantu Cupertino sa preto pripravuj├║ na pr├şchod do prekr├ísnej krajiny a pok├║┼íaj├║ sa kop├şrova┼ą ├║spech dosiahnut├Ż v USA, kde sa vykon├ívaj├║ transakcie. iPhone, telef├│n, Apple Watch a nov├ę MacBook Pro neust├íle rastie.

telesn├Ż vzh─żad 1 Apple Pay

T├íto sekcia bola preto aktivovan├í Inform├ície o Apple Pay, ak sa prev├ídzkuj├║ syst├ęmy a indik├ície, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ v┼íetk├Żm spolo─Źnostiam prij├şma┼ą platby. Ve─żmi zauj├şmav├í je ─Źas┼ą venovan├í v├Żvoj├írom, ktor├í popisuje metodol├│giu integrova┼ą Apple Pay v aplik├íci├ích tret├şch str├ín.

Je ┼ąa┼żk├ę dnes hovori┼ą o presnom ─Źase aktiv├ície Apple Pay V Taliansku. Vytvorenie podpornej str├ínky je nepochybne d├┤le┼żit├Żm vod├ştkom pre t├║┼żbu Colossusa Cupertina ─Źo najviac zaostri┼ą ─Źasy. Ve─ża bude z├íle┼ża┼ą prostredn├şctvom doh├┤d s ├║verov├Żmi in┼ítit├║ciami, aspekt, ktor├Ż na niektor├Żch trhoch sp├┤sobil ve─ża probl├ęmov.

telesn├Ż vzh─żad 2 Apple Pay

Na rozdiel od toho, ─Źo sa stalo v USA, kde sa uskuto─Źnili transakcie Apple Pay medzi decembrom 2015 a decembrom 2016 vzr├ístli o 50%, slu┼żba sa sna┼ż├ş ┼żivi┼ą napr├şklad v Austr├ílii. Pomocn├şkom tejto ┼ąa┼żkosti je nap├Ąt├Ż vz┼ąah medzi Bittenom Apple a austr├ílske ├║verov├ę in┼ítit├║cie, roz─Źarovan├ę (na z├íklade ich vlastn├ęho uznania) centraliz├íciou moci a funkci├ş v ruk├ích gigantu Cupertino vo vz┼ąahu k Apple Pay,

Aktiv├ícia slu┼żby zah┼Ľ┼łaj├║cej tieto typy transakci├ş v novej krajine si preto vy┼żaduje d├┤kladn├ę pl├ínovanie. Apple Pay, okrem deform├íci├ş by mala pr├şs┼ą do Talianska v roku 2017, pripraven├í doby┼ą nov├║ a d├┤le┼żit├║ ─Źas┼ą zisku.