Apple nepovoľuje zločincom používať iPhone vo filmoch, používajú systém Android

Apple, rovnako ako mnoho iných spoločností, nevadí (a často dokonca podporuje) používanie svojich výrobkov, služieb a značiek v kine a televízii. V mnohých filmoch vidíme hercov, ktorí používajú Apple Watch, budeme počuť vyzváňacie tóny v scénach, ktoré sú iPhone, slúchadlá Apple a iné kľúče umiestnené so správnym účelom. Spoločnosť má požiadavky na to, aby sa jej výrobky objavili iba za určitých podmienok.

Vo veľmi zaujímavom odhalení režisér filmu Knives Out, Rian Johnson, hovorí, že ten zlý človek nemôže používať iPhone. Existujú však ďalšie zaujímavé odhalenia.

Obrázok IPhone sa objavuje vo filmoch, ale nie v rukách zloduchov

Zlý človek nepoužíva iPhone

Je súčasťou komerčných značiek na podporu filmovej produkcie. Na obrázkoch sa tak môžu objaviť produkty, služby alebo dokonca malé podprahové správy o spoločnosti. Existujú dokonca aj značky, ktoré používajú toto publikum, aby „maskovaným“ spôsobom odhalili nové produkty a koncepty. Existuje veľa dobrých príkladov.

V rozhovore pre časopis Vanity Fair, riaditeľ Rian Johnson to odhalil Apple neumožňuje, aby sa jeho výrobky objavili vo filme na použitie darebákom.

Umožňujú vám vo filmoch používať telefóny iPhone, a to je veľmi dôležité, ak pozeráte film detektívka, darebáci nemôžu mať telefóny iPhone.

V tomto rozhovore Rian Johnson odhaľuje ďalšie zvláštnosti. Vo videu, ktoré vidíte nižšie, režisér filmu rozpráva veľa nápadov o tom, ako Knives Out ožil. Asi najzaujímavejšie je však odhalenie iPhone. Samotný Johnson skutočne váha odhaliť vodítko, pretože má ďalekosiahle dôsledky pre množstvo filmov vrátane ďalších v budúcnosti.

Toto je zaujímavý okamih malých odhalení. V skutočnosti. Spoločnosť Johnson sa s šírením tohto „spojlera“ jednoznačne baví. Žartom dokonca hovorí, že odteraz ho budú chcieť všetci filmári zabiť.

Pre Apple, darebák musí používať Android?

Je zvláštne, ale nie prekvapujúce, že úsilie Apple choďte tak ďaleko, aby ste požadovali úplný zákaz použitia svojich výrobkov pre zbabelcov. Z tohto dôvodu núti všetkých darebákov, aby boli identifikovaní ako používatelia systému Android alebo Google.

Johnson má niekoľko okamihov, keď používa a hovorí o produktoch Apple, V skutočnosti nedávno vytvoril krátky film, v ktorom používal iba iPhone 11 Pro.