Apple Nástroj ceruzka nefunguje správne. Ako to vyriešite?

Apple Nástroj ceruzka. Čo je to?

V tvare jednoduchého pera (aké bolo dosť bežné pre chrbát PDA začiatkom 21. storočia), Apple Ceruzka je nástroj, ktorý si ľudia môžu kúpiť, aby sa spojili s iPadom osoby bez toho, aby sa museli dotýkať obrazovky alebo tlačiť nadol. Týmto spôsobom zostane samotná obrazovka špinavá a bez odtlačkov prstov.

Okrem toho môžu ľudia používať Apple Ceruzky na písanie poznámok, kreslenie, vytváranie a úpravu obrázkov a rámčekov a robenie toho, čo chcú, bez toho, aby ste sa museli prstami dotýkať obrazovky.

Docela ručné náradie, však? Čo sa stane, keď pero prestane reagovať a prestane fungovať?

Apple Nástroj ceruzka reaguje. Prečo to robí?

Dobre, takže jednoducho píšete alebo robíte poznámky v triede, keď náhle pero nefunguje. Prečo sa to stalo teraz? Obzvlášť ak sa to stane správne počas niečoho dôležitého ako prednáška alebo pri práci na projekte pre školu?

Príčinou môže byť jedna alebo viac príčin. Jeden dôvod môže súvisieť so samotným hardvérom; Možno s tabletom niečo nie je v poriadku. Ďalšou myšlienkou môže byť, že existuje softvér na pripojenie zubov Blu-Tooth. Prípadne môže dôjsť len k tomu, že pero samo odumrie a možno bude potrebné zvážiť jeho výmenu.

Tieto perá majú zľavu 100 dolárov Apple, Existuje spôsob, ako problém vyriešiť?

Existuje niekoľko možností, ktoré môžeme preskúmať, čo teraz urobíme v tomto užšom zozname.Apple Nástroj ceruzka nefunguje správne.  Ako to vyriešite? 1

Najbežnejšou a najzákladnejšou otázkou, ktorá sa môže stať, je to, že malý malý hrot / hrot sa uvoľnil, takže nemohol fungovať. Jednoducho ju jemne vytiahnite späť a vymeňte ju.

Skúste reštartovať váš iPad / iPad Pro. Niekedy to môže byť len problém so softvérom a vyžaduje trochu resetovania. Preto skúste reštartovať samotné zariadenie a zistite, či problém vyrieši.

Ak reštart vášho iPad / iPad Pro nefungoval, môžete skúsiť namiesto toho tvrdý reset tabletu. Neboj sa; tvrdý reset nevymaže ani nebude interagovať s vašimi údajmi v žiadnej forme alebo forme. Je to len jedna z metód, ako prinútiť tablet na niekoľko minút spať, aby sa pred obnovením znova zapol. Toto je jeden z tých návrhov, ktoré by som dal každému a každému, kto má technické problémy.

Ďalšou alternatívou na preskúmanie je nabíjanie pera sami. Ak pero obsahuje nejaké batérie, môže to pomôcť vysvetliť, prečo funguje všetky uhlové a podivné. Viete, či je batéria v pere vybitá, pretože samotné zariadenie vám oznámi, kedy a kedy je batéria v pere vybitá. Ak chcete pero nabiť, jednoducho odstráňte kryt a pripojte konektor blesku pera k tabletu.

Čo keď budem mať problémy aj teraz?

Ak problémy so zariadením stále pretrvávajú, aj keď ste vyskúšali vyššie uvedené kroky a ďalšie kroky, o ktorých ste pri práci na zariadení našli / premýšľali, kontaktujte zákaznícku podporu a nechajte ich prevziať proces opravy vášho zariadenia. Som si istý, že vyššie uvedené kroky nebudú fungovať, takže vám môžu pomôcť.

Záverečné myšlienky a názory.

Dúfam, že sa tento článok ukázal ako užitočný a pútavý pre všetkých; je to vždy frustrujúce, keď nástroje, ktoré platíme z vlastných peňazí, prestanú fungovať, najmä ak je daný stroj niečo také jednoduché, ale užitočné ako Apple Rodina per a iPad.

Stále dúfam, že tento článok sa ukázal byť užitočným. Ďakujem a prajem pekný deň.