Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple môžu spustiť Mini-LED iPad Pro a MacBook Pro budúci rok

Apple môžu spustiť Mini-LED iPad Pro a MacBook Pro budúci rok 1

Apple Spoločnosť údajne vyvíja iPad Pro a MacBook Pro s novou technológiou obrazovky Mini-LED.

Analytik Ming-Chi Kuo tvrdil, že tieto aktualizované zariadenia s obrazovkami Mini-LED možno očakávať koncom roka 2020 podľa 9to5Mac. Kuo to tvrdil už začiatkom tohto roka Apple pracoval na notebookoch a tabletoch a veľkých displejoch s mini-LED diódami, ale nevedel, či dorazia v roku 2020 alebo 2021. Teraz si však myslí Apple v priebehu roka uvedie nový iPad Pro a 16-palcový MacBook Pro s obrazovkami Mini-LED.

  • najlepší Apple Tipy a triky pre iPad: Masterclass v správe tabletu

Aktualizácia iPad Pro sa údajne dostane okolo Q3 2020 (júl až september) s procesorom A14X. MacBook Pro by mal debutovať o pár mesiacov neskôr v Q4 (október až december). Kuo tiež povedal, že verí Apple v najbližších rokoch uvedie viac produktov vybavených Mini-LED.

Apple údajne uprednostňuje zobrazovacie panely Mini-LED pred OLED – najmä pre väčšie zariadenia – pretože ponúkajú pokročilé funkcie, ako je lokalizované stmievanie, široký farebný gamut, vysoký kontrast a jas a dynamickejší rozsah. Takisto netrpia zápalom OLED tak ľahko a v priebehu času sa nedegradujú, ako je známe, že OLED sú oboje, čo pre spoločnosť predstavuje veľké lákadlá.

  • Apple iPad Pro 2019: Dátum vydania, fámy, špecifikácie, funkcie a správy

Mysli na to Apple používa OLED obrazovky v iPhone 11 Pro a Apple Watch,