Apple m├┤┼że tento rok uvo─żni┼ą kl├ívesnicu iPad s trackpadom

Apple m├┤┼że tento rok uvo─żni┼ą kl├ívesnicu iPad s trackpadom 1

Apple pracuje na kl├ívesnici iPad, ktor├í obsahuje vstavan├║ trackpad a pod─ża novej spr├ívy by sa mohla spusti┼ą tento rok.

Po┼żadovan├ę inform├ície Apple dokonca vyrobili prototypy kl├ívesnice s kapacitn├Żmi kl├ívesmi, aj ke─Ć nie je jasn├ę, ─Źi je kone─Źn├í verzia syst├ęmu Windows AppleKl├ívesnica bude ┼íportova┼ą t├║to funkciu. Zdroje so znalos┼ąami ApplePl├íny spolo─Źnosti The Information povedali, ┼że by mala obsahova┼ą materi├íly podobn├ę t├Żm, ktor├ę sa pou┼ż├şvaj├║ v programoch Smart Keyboard Folio pre iPad Pro a podobne Apple v s├║─Źasnosti pripravuje nov├ę pr├şslu┼íenstvo pre hromadn├║ v├Żrobu.

V janu├íri to tie┼ż uviedol taiwansk├Ż web DigiTimes Apple pracoval na novej kl├ívesnici iPadÔÇî, ale s podsvieten├Żmi kl├ívesmi a no┼żnicov├Żmi sp├şna─Źmi.

  • Najlep┼íie iPad Pro kl├ívesnice 2020

Nezabudnite na v┼íetky AppleInteligentn├ę kl├ívesnice pre iPad prich├ídzaj├║ so ┼ítandardn├Żmi kl├ívesnicami. Nemaj├║ trackpad, nieto podsvieten├ę kl├ívesy a no┼żnicov├ę sp├şna─Źe. ak Apple─Äal┼íie puzdro na kl├ívesnicu zav├ídza trackpad alebo niektor├║ z t├Żchto rumored funkci├ş, bude ma┼ą ├║plne in├Ż dizajn.

AppleNov├í kl├ívesnica so vstavan├Żm trackpadom by sa mala spusti┼ą spolu s ─Ćal┼íou verziou ÔÇîiPad ProÔÇî, ktor├í by lep┼íie umiestnila pr├ęmiov├Ż tablet ako legit├şmnu alternat├şvu k notebookom. Nezab├║dajte, ┼że podobn├ę v├Żrobky u┼ż existuj├║ pre spotrebite─żov. Na janu├írovom ve─żtrhu CES 2020 spolo─Źnos┼ą Brydge ozn├ímila svoje vlastn├ę puzdro na kl├ívesnicu pre zariadenie iPad Pro, ktor├ę obsahuje vstavan├Ż viacdotykov├Ż trackpad.

Apple sa o─Źak├íva, ┼że usporiada marcov├║ udalos┼ą a ozn├ími svoju ─Ćal┼íiu skupinu zariaden├ş – to znamen├í, ┼że ak probl├ęmy s koronav├şrusom nebud├║ zasahova┼ą.