Apple Môže byť hostiteľom udalosti 31. marca

Apple Môže byť hostiteľom udalosti 31. marca 1Všetci určite vieme, že každý rok Apple usporiada v polovici roka udalosť vo forme WWDC. Spoločnosť však každoročne usporadúva viac udalostí, z ktorých jedna sa niekedy koná začiatkom roka a niekedy môže byť obnovená pre zostavu iPad alebo MacBook.

Avšak podľa a správa z nemeckého webu iPhone-Ticker, tvrdia, že Apple sa uskutoční 31. marca udalosť, na ktorej sa bude hovoriť rumored iPhone SE 2 (známe tiež ako iPhone 9). Ďalej dodávajú, že samotné slúchadlo bude uvoľnené krátko po oznámení, pravdepodobne 3. apríla.

Pokiaľ ide o to, ako dorazili k 31. marcu, dátum oznámenia, najskôr ich zavrhol ich zdroj. Po druhé, ako uvádza 9to5Mac, ApplePredchádzajúce marcové udalosti sa zvyčajne konali v utorok, podobne ako minulý rok a rok predtým, takže je logické, že sa tento rok môže konať aj v utorok.

Ako sme už povedali, na udalosti sa s najväčšou pravdepodobnosťou uskutoční oznámenie spoločnosti iPhone SE 2/ iPhone 9, a je tiež možné, že by bolo možné oznámiť niektoré obnovenia zariadení iPad alebo MacBook, ale do Apple úradne potvrdil, vezmite si to so zrnkom soli.

Vyplnené. Prečítajte si viac o. zdroj: 9to5Mac