Apple Mohol by navrhnúť svoju vlastnú 5G anténu pre tohtoročný iPhone

Apple Mohol by navrhnúť svoju vlastnú 5G anténu pre tohtoročný iPhone 1s Apple a Qualcomm zrušili svoje rozdiely, očakáva sa, že s tohtoročným iPhone, Apple by sa mohli obrátiť na používanie modemov Qualcomm pre pripojenie 5G. Zdá sa však, že to nebude všetko Qualcomm a to Apple môže skutočne prispieť k procesu navrhovania.

Podľa správy spoločnosti Fast Company sa zdá, že Apple nie je príliš spokojný s Qualcomm QTM 525 mmWave anténnym modulom. Dôvodom je dizajn antény, do ktorej sa zjavne nezmestia AppleDizajn. Nie sme si istí, či je to kvôli skutočnému dizajnu a či nie je v géli s dizajnovým jazykom zariadenia iPhone, alebo či by to mohol byť problém s veľkosťou, keď by sa do telefónu iPhone nehodil.

Správa však tvrdí, bez ohľadu na to, o aký ide Apple sa namiesto toho pokúsi navrhnúť vlastnú 5G anténu. Ako už bolo povedané, Fast Company to poznamenáva Apple nemusí to byť nevyhnutne veľmi dobré, ako to dokazuje iPhone 4 to by malo za následok zlý príjem, ak by bol zadržaný nesprávne.

Poukazujú tiež na to, že 5G antény sú v porovnaní so 4G o niečo zložitejšie a že najmenšie nedostatky môžu viesť k problémom s pripojením. Posledná vec Apple chce, aby sa jeho prvá séria 5G telefónov iPhone stretla s takýmito problémami.

Apple sa hovorí, že pracuje na svojich vlastných 5G modemoch, takže podľa tejto správy by to mohol byť dobrý spôsob Apple predstaviť trochu toho, na čom mohli doteraz pracovať.

Vyplnené. Prečítajte si viac o a. zdroj: FastCompany