Apple Karta vám teraz umožňuje platiť účty online

Viac ako rok po spustení platobnej platformy Apple Card, Apple spúšťa exkluzívnu webovú stránku na správu faktúr Apple Online karta, používatelia môžu tiež zobraziť výpisy z účtu a ďalšie.

Apple Karta umožní používateľom spravovať svoje kreditné karty prostredníctvom portálu card.apple.com, kde si môžu prezerať výpisy z účtu, platiť účty, rýchlo zobraziť zostatok, čo výrazne zlepšuje pohodlie pri používaní.

Vďaka tomuto novému projektu Apple uľahčuje prístup a zlepšuje pohodlie pri nosení Apple Karta, pretože predtým mohli tieto operácie vykonávať iba Apple Karta zo zariadenia iOS, ako je iPhone alebo iPad, cez AppleInsider, ktorá musí byť kompatibilná s nainštalovanou aplikáciou Peňaženka.

Malo by sa poznamenať, že hoci spoločnosť pokúšaných jabĺk spúšťa túto webovú stránku, vysvetľuje, že používatelia, ktorí túto službu potrebujú, budú potrebovať zariadenie Apple opýtať sa na Apple Karta.

Všimnite si, že spočiatku virtuálna karta Apple Karta musí byť aktivovaná, môže byť použitá v súvisiacich obchodoch Apple Pay a má prezentáciu na titánovej fyzickej karte.

Apple Karta nie je nič iné ako kreditná karta ponúkaná Apple Pre používateľov, hoci sa mnohí domnievajú, že nejde o platný spôsob platby, možno ho použiť rovnakým spôsobom ako pri použití karty VISA alebo MasterCard, pretože ju podporujú spoločnosti Mastercard a Goldman Sachs.

Apple Karta je určená pre používateľov, ktorí hľadajú nezávislé finančné plány pre konkrétne nákupy, a navyše ponúkajú používateľom možnosť mať revolvingový zostatok. To umožňuje používateľom uskutočňovať a platiť za veľké nákupy na časové obdobie a za mesačný poplatok.