Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple karta presko─Źi┼ą marec platba bez ├║roku covid 19

Okrem zrejm├Żch zdravotn├Żch probl├ęmov sp├┤soben├Żch organizmom COVID-19 sp├┤sobuje pretrv├ívaj├║ca pand├ęmia aj ve─żk├ę hospod├írske probl├ęmy. Apple predstavil program podpory z├íkazn├şkov spolo─Źnosti Apple Pou┼ż├şvatelia kariet pom├íhaj├║ kompenzova┼ą finan─Źn├ę obavy.

Ako si v┼íimol MacRumors, ve─ża Apple Pou┼ż├şvatelia kariet na serveri Reddit dostali ├║dajne e-mail o novom programe pomoci z├íkazn├şkom. V r├ímci tohto programu m├┤┼żu dr┼żitelia kariet presko─Źi┼ą svoje marcov├ę platby bez ak├Żchko─żvek ─Ćal┼í├şch ├║rokov.

Apple v├Żslovne neuviedla ┼żiadne po┼żiadavky na opr├ívnenos┼ą, tak┼że to vyzer├í ako v┼íetko Apple Dr┼żitelia kariet s├║ opr├ívnen├ş. Do tohto programu sa m├┤┼żu prihl├ísi┼ą najmenej dvoma sp├┤sobmi: po prv├ę, Apple evidentne poskytuje priamy odkaz vo svojej e-mailovej spr├íve oznamuj├║ci program, ktor├Ż mo┼żno pou┼żi┼ą na registr├íciu.

Druh├í met├│da je rovnako jednoduch├í, s dr┼żite─żmi kariet, ktor├ş sa dok├í┼żu prihl├ísi┼ą prostredn├şctvom textu pomocou slu┼żby iMessaging Apple Kartov├í podpora uv├ídza nasleduj├║ci text: ÔÇ×Chcel by som sa prihl├ísi┼ą do Programu podpory z├íkazn├şkovÔÇť. ─î├şslo podpory n├íjdete v AppleStr├ínku podpory kreditnej karty.

Je zrejm├ę, Apple berie epid├ęmiu COVID-19 ve─żmi v├í┼żne a v┼íetky uzatv├íra Apple Obchody mimo ─î├şny v s├║─Źasnosti a reguluj├║ polo┼żky s├║visiace s v├şrusom v App Store. T├íto najnov┼íia ponuka je l├ískav├Żm gestom pre svojich z├íkazn├şkov v ┼ąa┼żkom obdob├ş.