Apple iPhone SE2 ├║dajne vstupuje do s├ęriovej v├Żroby vo febru├íri

Apple iPhone SE2 ├║dajne vstupuje do s├ęriovej v├Żroby vo febru├íri 1

Apple spolo─Źnos┼ą ├║dajne za─Ź├şna s v├Żrobou nov├ęho n├şzkon├íkladov├ęho telef├│nu iPhone vo febru├íri a o─Źak├íva sa, ┼że bude predstaven├Ż u┼ż v marci 2020. Zauj├şmav├ę je, ┼że zverejnen├ę ├║daje o ├║dajnom n├ístupcovi iPhone SE s rozpo─Źtom na rok 2016 sa objavili online, so s├║hlasom zn├ímych pou┼ż├şvate─żov. zasv├Ąten├Ż priemysel Onleaks.

REKLAMA

Spr├ívy o produkcii telef├│nu zdie─żali Bloomberg ─żudia, ktor├Żch pozn├íme ApplePl├ín a cestovn├í mapa. Jednotlivci uv├ídzaj├║, ┼że mont├í┼żne pr├íce pre n├şzkon├íkladov├Ż model iPhone sa rozdelia medzi tri taiwansk├ę spolo─Źnosti; Hon Hai Precision Industry (lep┼íie zn├ímy ako Foxconn), Pegatron Corp. a Wistron Corp.

Apple iPhone SE2 ├║dajne vstupuje do s├ęriovej v├Żroby vo febru├íri 2

Ako u┼ż bolo ozn├ímen├ę, predmetn├Ż telef├│n uva┼żuje o tom, ┼że bude ma┼ą podobn├Ż dizajn ako v roku 2017 Apple iPhone 8 a predstavuje tradi─Źn├ę 4,7-inch obrazovka. O telef├│ne sa hovor├ş, ┼że je vybaven├Ż dotykov├Żm ID na jeho fyzickom tla─Źidle namiesto toho, aby sa spoliehal na biometrick├ę overenie toto┼żnosti spolo─Źnosti ID, ktor├ę sa nach├ídza v s├║─Źasn├Żch modeloch iPhone. Spolo─Źnos┼ą OnLeaks uv├ídza, ┼że bude obsahova┼ą aj procesor B13ic A13 novej gener├ície, vylep┼íen├║ bat├ęriu a ÔÇ×pokro─Źilou jednoobjekt├şvov├║ kameruÔÇť.

Apple iPhone SE2 ├║dajne vstupuje do s├ęriovej v├Żroby vo febru├íri 3

Apple Hovorky┼ła odmietla komentova┼ą nov├Ż n├şzkon├íkladov├Ż iPhone a jeho v├Żrobu, ke─Ć k nemu prist├║pi Bloomberg. Je tie┼ż neist├ę, ─Źi sa bude telef├│n naz├Żva┼ą ÔÇ×iPhone SE2ÔÇť a ─Ćal┼íie f├ímy nazna─Źuj├║, ┼że by sa mohol naz├Żva┼ą ÔÇ×iPhoneÔÇť 9ÔÇť.

(Zdroj: Bloomberg | Obrázky: OnLeaks.)