Apple IPhone je údajne pripravený 9 Plus kompatibilný s iPhone 9 veľkosť 4,7 palec

Počuli sme o tom veľa klebiet Apple Funguje to na iPhone 9 Nové s obrazovkou 4,7 Palce nahradiť iPhone SE. Podľa nového úniku však spoločnosť Apple varí aj plusovú verziu tohto zariadenia.

Apple Hovorí sa, že beží na iPhone 9 Plus s iPhone 9 Ďalšie. 9to5Mac Objavte ikonu v systéme iOS 14, ktorá označuje, že tento model prichádza a že bude fungovať s iPhone 9 Procesor Apple Bionic A13, rovnaký čip, aký sa nachádza v telefónoch iPhone 11 a iPhone 11 Pro.

Očakáva sa, že bude mať aj iPhone 9 a iPhone 9 Tlačidlo Domov je podobné ako tlačidlo na zariadení iPhone 7 a iPhone 8 , Čo znamená, že v skutočnosti neklikne, ale na simuláciu kliknutia používa taptic engine. To znamená, že obidva telefóny budú mať namiesto metódy odomykania Face ID vybavené snímačom odtlačkov prstov Touch ID.

Očakáva sa tiež, že bude podporovať tieto nové telefóny iPhone Apple Plaťte, rýchly prenos a schopnosť skenovať značky NFC na pozadí.

Aj keď neexistuje žiadna veľkosť obrazovky pre iPhone 9 Navyše v dnešnej správe môže byť šírka rozchodu 5,5 Palce, pretože to je veľkosť obrazovky na iPhone 8 Navyše sa očakáva výmena telefónu 9 Plus.

Nakoniec to hovoria aj zvesti Apple Telefóny IPhone môžu byť uvedené na trh 9 Na jar.

Očakáva sa, že IPhone vyrieši modely 9 a iPhone 9 Plus dva e-maily nahradili iPhone 8 a iPhone 8 Plus, ktoré boli pôvodne uvedené na trh koncom roka 2017. Ak sú fámy pravdivé, prichádza iPhone 9 Sú na trhu s procesorom Apple A13 Bionic, môžu ponúknuť dobré možnosti ľuďom, ktorí nechcú drahé lode.