Apple fan├║┼íikovia ST├üLE stoja v rade na nov├ę Apple Watch a iPad v prv├Ż de┼ł uvedenia ÔÇ×soci├ílne vzdialen├ŻchÔÇť pou┼ż├şvate─żov

VERN├Ł Apple orechy sa dnes hrnuli do obchodov po celom svete, aby sa zmocnili nov├Żch pr├şstrojov tejto firmy – napriek smrte─żnej hrozbe, ktor├║ predstavuje pand├ęmia koronav├şrusu.

Fotografie zachyten├ę z Austr├ílie do Singapuru ukazuj├║, ┼że mnoho ─żud├ş neodradilo ┼żiadne riziko n├íkazy, preto┼że sa zoradili pred obchodmi v soci├ílne vzdialen├Żch radoch.

Pri┼íli na uvedenie nov├ęho iPadu a Apple Hodinky, ktor├ę boli odhalen├ę za─Źiatkom tohto t├Ż┼żd┼ła, ale v piatok sa za─Źali pred├íva┼ą po celom svete.

Zatia─ż ─Źo ve─ża Apple fan├║┼íikovia si objednali online, stovky ich dostali starom├│dnym sp├┤sobom a objavili sa v kamenn├Żch obchodoch tejto firmy.

Obchody mali povinn├ę masky na tv├ír a bezdotykov├ę kontroly teploty pri dver├ích, aby zaistili bezpe─Źnos┼ą z├íkazn├şkov.

Otvory boli ─Ćaleko od Apple ┼ítarty z minulosti, bez ─Źakaj├║cich front na vstup alebo davy ─żud├ş Apple zamestnanci tlieskaj├║ci z├íkazn├şkom.

Zd├í sa, ┼że obr├ízky ukazuj├║ desiatky z├íkazn├şkov, ktor├ş sa soci├ílne di┼ítancuj├║ v rade, ktor├í sa rozliala mimo Apple obchod v singapurskom rezorte Marina Bay Sands.

Podobn├ę obr├ízky zachyten├ę v obchode v Sydney uk├ízali, ako ─żudia ─Źakali vonku v mask├ích.

Apple zatvorila svoje sklady po celom svete, preto┼że koronav├şrus sa glob├ílne roz┼í├şril za─Źiatkom tohto roka.

Za─Źalo ich znovu otv├íra┼ą v m├íji s pr├şsnymi zdravotn├Żmi a bezpe─Źnostn├Żmi pokynmi.

Okrem povinn├Żch tv├írov├Żch masiek a kontroly teploty bola do obchodov naraz povolen├í iba h┼Ľstka ─żud├ş.

Zamestnanci vn├║tili soci├ílne di┼ítancovanie vo vn├║tri a vykon├ívali pravideln├ę ─Źistenie v┼íetk├Żch povrchov.

Apple v utorok predstavil ┼ítyri pom├┤cky, vr├ítane dvoch Apple Hodinky a dva nov├ę iPady.

The Apple Watch S├ęria 6 a lacnej┼íie Apple Watch SE, spolu s nov├Żm iPadom 8. gener├ície, sa dnes dostali na pulty. Najnov┼í├ş iPad Air vyjde bud├║ci mesiac.

─îo v┼íak ch├Żbalo, bol nov├Ż iPhone.

Ka┼żd├Ż rok, Apple organizuje v├Żznamn├║ jesenn├║ akciu, ktor├í predstavuje nov├ę technol├│gie – vr├ítane iPhonu.

Tohtoro─Źn├í glob├ílna zdravotn├í kr├şza v┼íak pripravila k─ż├║─Ź.

Nov├ę hodinky a tablety boli odhalen├ę v Apple Septembrov├í udalos┼ą s men┼íou sl├ívnos┼ąou ne┼ż obvykle – pri─Źom v najbli┼ż┼í├şch t├Ż┼żd┼łoch sa o─Źak├íva v├Ą─Ź┼íie odhalenie iPhonu.

Hovor├ş sa, ┼że iPhone 12 je AppleJe to prv├Ż telef├│n 5G a prich├ídza s novou technol├│giou fotoapar├ítu, ktor├í mu pom├íha spracov├íva┼ą futuristick├ę aplik├ície pre roz┼í├şren├║ realitu.

Apple Udalos┼ą 2020 – Pozrite sa na najlep┼íie miniaplik├ície, ktor├ę nov├Ż technologick├Ż gigant uviedol na trh ÔÇ×─îas let├şÔÇť, vr├ítane noviniek Apple Watch

V ─Ćal┼í├şch spr├ívach s├║ pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android varovan├ş, aby si nes┼ąahovali konkr├ętne pozadie telef├│nu, preto┼że by mohlo d├┤js┼ą k zlyhaniu ich zariadenia.

Apple─Äal┼íie AirPods mohli sledova┼ą v├í┼í srdcov├Ż tep – pomocou sveteln├Żch senzorov v u┼íiach.

3D dizajn├ęri sa vysmiali tomu, ako by mohol iPhone 12 vyzera┼ą.

─îo si mysl├ş┼í o Applenov├ę pom├┤cky? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch!

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu