Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple D├ítumy WWDC 2021 boli potvrden├ę ako iOS & amp; Udalos┼ą macOS zost├íva online

Apple D├ítumy WWDC 2021 boli potvrden├ę ako iOS & amp; Udalos┼ą macOS zost├íva online 1

Apple ozn├ímila term├şny WWDC 2021, pri─Źom nasleduj├║ca celosvetov├í konferencia v├Żvoj├írov sa bude dr┼ża┼ą online form├ítu, ktor├Ż sme videli, ako cupertinsk├í firma pou┼ż├şva tak dobre. Podujatie sa za─Źne v j├║ni 7 a do 11. j├║na Apple povedal dnes, a by┼ą zadarmo pre v┼íetk├Żch v├Żvoj├írov.

WWDC je tradi─Źne osobnou udalos┼ąou, na ktorej sa stret├ívaj├║ tis├şce tvorcov aplik├íci├ş Applevlastn├Żch in┼żinierov a v├Żvoj├írov na t├Ż┼żde┼ł podrobn├Żch stretnut├ş. To m├í, samozrejme, aj svoje tienist├ę str├ínky. Dopyt po l├şstkoch v├Żrazne prevy┼íoval ponuku, a to aj pri poriadne vysokej cene. Mnoho v├Żvoj├írov sa tak nemohlo z├║─Źastni┼ą a ─Źaka┼ą Apple nesk├┤r uverej┼łova┼ą vide├í zo rel├íci├ş a ─Ćal┼í├ş obsah.

V minulom roku sa v┼íak WWDC 2020 stala virtu├ílnou, preto┼że prebiehaj├║ca pand├ęmia si vyn├║tila prehodnotenie fyzick├Żch stretnut├ş. Apple pl├ínuje v tomto roku pokra─Źova┼ą a dobrou spr├ívou je, ┼że to znamen├í, ┼że pr├şstup bude otvoren├Ż pre v┼íetk├Żch registrovan├Żch v├Żvoj├írov. To bude znamena┼ą rel├ície ┼żiv├ęho prenosu, v┼íetku dokument├íciu a s├║bory zdie─żan├ę online a ─Ćal┼íie interakt├şvne funkcie v s├║bore 1:1 laborat├│ri├í pre technick├ę vedenie.

Pre v┼íetk├Żch ostatn├Żch je samozrejme ve─żk├Żm l├íkadlom hlavn├í my┼ílienka WWDC 2021 a n├ísledn├Ż stav ├Ünie. Hlavnou t├ęmou je miesto, kde o─Źak├ívame odhalenie vec├ş, ako s├║ iOS 15 a macOS 12, s prv├Żmi uk├í┼żkami funkci├ş pre ve─żk├ę nov├ę vydania platforiem pre iPhone a Mac. iPadOS a watchOS pravdepodobne z├şskaj├║ aj ─Źas na javisku.

Okrem toho bude k dispoz├şcii najnov┼íia iter├ícia Swift Student Challenge. ┼átudenti m├┤┼żu predlo┼żi┼ą interakt├şvnu sc├ęnu na ihrisku Swift, ktor├║ je mo┼żn├ę za┼żi┼ą do troch min├║t, pri─Źom prihl├ísenie sa je mo┼żn├ę od 18. apr├şla.

ÔÇ×Na podporu miestnej ekonomiky, aj ke─Ć je web WWDC21 hosten├Ż online a ako s├║─Źas┼ą iniciat├şvy Rasov├í rovnos┼ą a spravodlivos┼ą vo v├Ż┼íke 100 mili├│nov dol├írov, Apple zav├Ązuje aj $1 mili├│nov na SJ Aspires, iniciat├şvu v oblasti vzdel├ívania a rovnosti, ktor├║ spustilo mesto San Jos├ę, ÔÇťuviedla dnes spolo─Źnos┼ą. SJ Aspires je ┼ítipendijn├Ż program s osobitn├Żm zameran├şm na v├Żzvy, s ktor├Żmi sa stret├ívaj├║ ─Źierni a hned├ş ┼ítudenti. Apple u┼ż spolupracuje s Mestom San Jos├ę a Nad├íciou verejnej kni┼żnice v San Jos├ę.

Iste sme videli obrovsk├Ż n├írast online udalost├ş, ke─Ć sa technologick├Ż svet prisp├┤sobuje s├║─Źasnej glob├ílnej situ├ícii. Appleboli pravdepodobne najle┼ítenej┼íie, preto┼że spolo─Źnos┼ą vyu┼ż├şva svoje tesn├ę prezenta─Źn├ę schopnosti a p├║tav├║ scen├ęriu na Apple Zaparkujte a urobte tak p├║tavej┼íiu akciu. ─Äal┼íie podrobnosti o pl├íne WWDC 2021 bud├║ zverejnen├ę odteraz do za─Źiatku j├║na.