Apple Aplik├ícia podpory z├şska ve─żk├║ aktualiz├íciu v tmavom re┼żime a vylep┼íen├ę n├ístroje na rie┼íenie probl├ęmov

Apple Aplik├ícia podpory z├şska ve─żk├║ aktualiz├íciu v tmavom re┼żime a vylep┼íen├ę n├ístroje na rie┼íenie probl├ęmov 1

S Apple Stores po celom svete pr├íve teraz, spolu so s├║visiacimi barmi Genius, takmer ka┼żd├Ż, kto potrebuje podporu pre ne Apple – zariadenia s├║ n├║ten├ę spolieha┼ą sa na virtu├ílne met├│dy a – Apple sa jednozna─Źne sna┼ż├ş, aby bol tento proces plynulej┼í├ş s jeho pomerne ve─żkou aktualiz├íciou Apple podpora aplik├ícia pre iOS.

Apple bol prv├Żkr├ít spusten├ŻApple podpora asi pred tromi rokmi poskytn├║┼ą z├íkazn├şkom pohodln├Ż sp├┤sob, ako z├şska┼ą pomoc s nimi Apple produkty, od mo┼żnosti prejs┼ą krokmi na rie┼íenie probl├ęmov, preh─żad├ívania celej kni┼żnice podporn├Żch dokumentov a ─Ź├ştania ─Źasto kladen├Żch ot├ízok a tipov a┼ż po skuto─Źn├ę pl├ínovanie v obchode Genius Bar priamo z aplik├ície. V skuto─Źnosti za─Źiatkom tohto roka Apple vo vybran├Żch americk├Żch mest├ích dokonca za─Źal telefonova┼ą.

Tento t├Ż┼żde┼ł Apple vydal verziu 4,0 aktualizova┼ą na Apple podpora aplik├ícia, ktor├í prid├íva podporu pre re┼żim iOS 13 Dark Mode – jeden z najnov┼í├şch predajn├ş z Apple: Je to vlastn├í z├íklad┼ła aplik├íci├ş prvej strany – spolu s v┼íeobecne vyle┼íten├şm pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania, aby z├íkazn├şci ─żah┼íie na┼íli podporn├ę inform├ície a komunikovali so ┼żiv├Żmi podporn├Żmi ─żu─Ćmi.

Jednou z ve─żk├Żch v├Żhod Apple podpora aplik├ícia je v─Ćaka iCloud a vy Apple ID, u┼ż vie, ktor├ę jednotky vlastn├şte, tak┼że si nemus├şte robi┼ą starosti s rie┼íen├şm d├┤le┼żit├Żch vec├ş, ako s├║ s├ęriov├ę ─Ź├şsla a ─Ź├şsla modelov, a v skuto─Źnosti to m├┤┼że by┼ą e┼íte v├Ą─Ź┼íia v├Żhoda pre netechnick├Żch pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş si nemusia by┼ą ├║plne ist├ş, ktor├ę presn├Ż model ich MacBook alebo iPad, ktor├Ż maj├║. Na rozdiel od v├Ą─Ź┼íiny hovorov s podporou, Apple Podpora Nie je potrebn├ę, aby v├ís technik sprev├ídzal procesom identifik├ície v├í┼ího zariadenia, preto┼że Apple u┼ż tieto inform├ície obsahuj├║.

Nov├í verzia tie┼ż pon├║ka krok za krokom n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov, ktor├Ż v├ís prevedie e┼íte viac t├ęmami k diagnostikovaniu probl├ęmov, s ktor├Żmi sa m├┤┼żete stretn├║┼ą takmer so v┼íetk├Żmi. Apple zariadenia, ktor├ę vlastn├şte, ─Źi u┼ż ide o iPhone, iPad alebo Mac, alebo nie─Źo ako AirPods, HomePod, Apple TV, alebo dokonca pr├şslu┼íenstvo ako je jedno Apple Pero alebo k├║zeln├í kl├ívesnica.

Slu┼żby a predplatn├ę

─Ćalej, Apple pridal tie┼ż podporu pre ÔÇ×v┼íetky va┼íe slu┼żby a predplatn├ęÔÇť, aby ste mohli z├şska┼ą pomoc s vecami ako Apple Arcade, Apple hudba Apple Novinky +, Apple TV + a iCloud, s pomerne komplexnou sadou funkci├ş. Napr├şklad, okrem ─Ź├ştania ─Źl├ínkov podpory, ─Źasto kladen├Żch ot├ízok a tipov, m├┤┼żete pristupova┼ą aj k ─Ćal┼í├şm funkci├ím ┼ípecifick├Żm pre slu┼żbu priamo z aplik├ície, ako je napr├şklad resetovanie hesla iCloud, spr├íva ├║lo┼żiska, aktualiz├ícia sp├┤sobov platby alebo spr├íva prihl├ísenia. V├Ą─Ź┼íina z t├Żchto mo┼żnost├ş s├║ jednoducho odkazy, ktor├ę v├ís zaved├║ do pravej ─Źasti hlavn├ęho okna nastavenie ale je vhodn├ę ma┼ą ich v┼íetky na jednom mieste.

To m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę najm├Ą vtedy, ke─Ć sa pok├║┼íate vzdialene pom├┤c┼ą menej technick├ęmu priate─żovi alebo ─Źlenovi rodiny, preto┼że m├┤┼że by┼ą jednoduch┼íie ich nain┼ítalova┼ą. Apple Podporte aplik├íciu a postupujte pod─ża pokynov namiesto toho, aby ste ich pre┼íli nastavenie aplik├íciu priamo.

Apple taktie┼ż vhodne umiestnil mo┼żnosti kontaktov do ka┼żdej sekcie podpornej aplik├ície, tak┼że pou┼ż├şvatelia, ktor├ş svoje probl├ęmy nevyrie┼íia pre─Ź├ştan├şm pr├şslu┼ín├Żch pokynov, m├┤┼żu uskuto─Źni┼ą hovor alebo iniciova┼ą konverz├íciu jedin├Żm r├Żchlym ┼ąuknut├şm z ktorejko─żvek obrazovky, na ktorej sa pr├íve nach├ídzaj├║.

Nov├Ż Apple Aplik├ícia podpory je k dispoz├şcii na bezplatn├ę stiahnutie z obchodu App Store.