Apple aktualizuje ofici├ílnu podporn├║ aplik├íciu pomocou nov├ęho rozhrania, tmav├ęho re┼żimu a ─Ćal┼í├şch

Apple aktualizuje ofici├ílnu podporn├║ aplik├íciu pomocou nov├ęho rozhrania, tmav├ęho re┼żimu a ─Ćal┼í├şch 1

Ak pou┼ż├şvate ├║radn├şka Apple podporu aplik├ície na va┼íom iPhone alebo iPad, potom si uvedomte, ┼że ─Ćal┼íia ve─żk├í aktualiz├ícia zmen├ş niektor├ę veci – pravdepodobne k lep┼íiemu.

Ako bolo uveden├ę vy┼í┼íie 9to5Mac dnes, Apple aktualizoval svojho ├║radn├şka podpora aplik├ície pre iOS a iPadOS, s n├şm nov├ę rozhranie, podpora Dark Mode a ─Ćal┼íie. Ako bolo ozn├ímen├ę, t├íto aktualiz├ícia prid├íva ─Ź├şslo verzie aplik├ície 4,0a v ─Źase uverejnenia sa st├íle pou┼ż├şva pre pou┼ż├şvate─żov vo vo─żnej pr├şrode. Tak┼że ak e┼íte nevid├şte aktualiz├íciu, zosta┼łte naladen├ş, ako by malo by┼ą ─Źoskoro.

Nov├í verzia aplik├ície by mala u─żah─Źi┼ą h─żadanie podrobn├Żch n├ívodov na rie┼íenie probl├ęmov s va┼íimi zariadeniami. A ak potrebujete konkr├ętne inform├ície o v├ís Apple- ozna─Źen├ę v├Żrobky, existuje nov├í oblas┼ą ÔÇ×V├ŻrobkyÔÇť, ktor├í bude zah┼Ľ┼ła┼ą aj rozsah slu┼żieb spolo─Źnosti. Aplik├ícia sa otvor├ş automaticky pre zariadenie, ktor├ę pou┼ż├şvate str├ínku s podrobnos┼ąami.

Aplik├ícia teraz podporuje re┼żim Dark Mode a je tu nov├Ż a ÔÇ×vylep┼íen├ŻÔÇť z├í┼żitok na komunik├íciu Apple Podpora, ─Źi u┼ż prostredn├şctvom telefonick├Żch hovorov alebo rozhovorov.

Toto je ofici├ílna zmena pod─ża prvej spr├ívy:

  • V┼íetky nov├ę vlastn├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie vr├ítane podpory pre re┼żim Dark
  • Z├şskajte podrobnej┼íie rie┼íenia pre e┼íte viac t├ęm pomocou podrobn├ęho a podrobn├ęho rie┼íenia probl├ęmov
  • Teraz je ─żah┼íie n├íjs┼ą podporu pre v├ís v┼íetk├Żch Apple slu┼żby a predplatn├ę
  • Nov├ę a vylep┼íen├ę z├í┼żitky z rozhovoru a rozhovoru

Apple Ofici├ílne podpora aplik├ícia pre iPhone a iPad je teraz k dispoz├şcii.