Apple Aktualizácia na iOS 13.1iPadOS 13.1 a tvOS 13

Apple Pre iOS 13.1iPadOS 13 boli vydan├ę tri nov├ę aktualiz├ície.1 a tvOS 13 uvo─żnen├ę. M├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą iOS 13.1, aktualiz├ícia iPadOS alebo tvOS 13, pr├şstup do ponuky ÔÇ×NastaveniaÔÇť => ÔÇ×V┼íeobecn├ęÔÇť => ÔÇ×Aktualiz├ícia softv├ęruÔÇť.

Ve─żk├ę zmeny v syst├ęme iOS 13.1

iOS 13.1 opravuje mnoho ch├Żb a prid├íva niektor├ę funkcie do iPhone, ktor├ę boli p├┤vodne pl├ínovan├ę pre iOS 13.

Skratky Siri s├║ podporovan├ę, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ nakonfigurova┼ą poradie akci├ş pre pr├şkaz Siri. Pridan├í mo┼żnos┼ą zdie─żania polohy naprie─Ź Apple Karta s priate─żmi a rodinou.

IOS 13.1 v─Ćaka zn├ímej funkcii ÔÇ×ovl├ídanie procesoraÔÇť, ktor├í spoma─żuje pr├ícu star┼í├şch modelov iPhone s pr├ízdnymi bat├ęriami. M├┤┼żete ho v┼íak zak├íza┼ą.

Ve─żk├ę zmeny v iPadOS

IPadOS je vetva syst├ęmu iOS 13 so ┼ípeci├ílnymi funkciami pre iPad. Inov├ície, ktor├ę si vy┼żaduj├║ pozornos┼ą:

 • Miniaplik├ícia na dom├ícej obrazovke. Apple Na iPadOS vykonajte niektor├ę zmeny na domovskej obrazovke. Na domovsk├║ obrazovku v ┼ít├Żle syst├ęmu Android teraz m├┤┼żete umiestni┼ą nieko─żko miniaplik├íci├ş.
 • Pokro─Źil├ę multitasking. Aplik├íciu m├┤┼żete otvori┼ą v dvoch okn├ích a r├Żchlo prep├şna┼ą medzi r├┤znymi aplik├íciami.
 • vylep┼íenia Apple IPadOS 13.1 Pero obsahuje prepracovan├║ paletu n├ístrojov pera, viac kon┼ítruk─Źn├Żch funkci├ş a lep┼íiu citlivos┼ą pera.
 • ─Äal┼í├ş pr├şrastok. Funkcie spr├ívy s├║borov boli roz┼í├şren├ę, bola roz┼í├şren├í podpora pre extern├ę ├║lo┼żisko, tmav├Ż re┼żim, spr├ívu p├şsiem a d├┤le┼żit├ę aktualiz├ície aplik├íci├ş, ako s├║ pripomienky a mapy. K dispoz├şcii je dokonca podpora my┼íi prostredn├şctvom nastaven├ş pr├şstupnosti. Okrem toho Safari teraz predvolene pou┼ż├şva verziu str├ínok pre po─Ź├şta─Źe.
 • iPadOS

  Hlavn├ę zmeny v tvOS 13

  Po prv├ę, tvOS 13 prid├íva predplatn├ę hier Apple Pas├í┼ż s PlayStation 4 a podpora gamepad Xbox One. Pridajte si aj u┼ż├şvate─żsk├ę profily na prezeranie zn├ímeho obsahu. Aktualizovan├í aplik├ícia Apple telev├şzia

  tvOS 13