Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Apple Ak chcete začať hromadnú výrobu iPhone SE 2 / iPhone 9 Vo februári

Apple Ak chcete začať hromadnú výrobu iPhone SE 2 / iPhone 9 Vo februári 1

IPhone SE 2 – ktoré by sa dalo označiť aj ako „iPhone“ 9“Sa budúci mesiac dostanú do sériovej výroby pre prípadný plán vydania marca.

V prípade, že ste to nevedeli, iPhone SE 2 bude iPhone s rozpočtom pod 400 dolárov. Aj keď cena nie je v súčasnosti jasná, sme len mesiac od oficiálneho odhalenia.

Bloomberg tiež hlásil, že montážne práce pre iPhone SE 2/ iPhone 9 bude rozdelená medzi Hon Hai Precision Industry, Pegatron Corp a Wistron Corp.

Už sme sa predtým zaoberali tým, že nový iPhone SE 2 bude nasledovať iPhone 8Dizajn s menším tvarovým faktorom. Presne, a 4,7-inch obrazovka – čo je neuveriteľne malé a praktické.

IPhone SE 2 Očakáva sa, že bude obsahovať aj Touch ID (ktoré už nemusíte nájsť v jeho najnovších telefónoch). Takže to je celkom vzrušujúca správa pre fanúšikov Touch ID.

Pri pohľade na súčasný trend Apple potrebuje alternatívu rozpočtu k svojmu špičkovému iPhone, aby prinútilo viac ľudí vstúpiť do ekosystému iOS.

Takže, samozrejme, iPhone 9 (alebo SE 2) bude pre spoločnosť veľmi dôležitým spustením. Nielenže sa obmedzuje iba na Spojené štáty, ale lacnejší model určite pomôže lepšie pochopiť konkurenčné ceny v krajinách ako India.

Vyplnené. Prečítajte si viac o a.