Aplika─Źn├ę skenery od Microsoftu od najnov┼íej verzie a┼ż po najnov┼íiu verziu

A pandemia dos ├║ltimos meses ajudou muitas pessoas a entender melhor as capacidades dos seus smartphones. A c├ómara to nosso telefone faz muito mais to que apenas tirar photosotos, de repente, recursos como videoochamada cresceram em popularidade. Digitalizovan├ę digit├ílne dokumenty, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą najv├Ą─Ź┼í├ş vplyv na extr├ęmny ├║tlm.

Vstup do digit├ílnej digit├ílnej dokument├ície, aplik├ícia Kancel├írsky objekt├şv konsolidovan├í konsolid├ícia alternat├şvnych digit├ílnych dokumentov.

Nijako neuspokojiv├ę rozhodnutia, ktor├ę spolo─Źnos┼ą Microsoft rozhodla, a tie┼ż nov├ę aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą ve─żk├Ż vplyv.

O Kancel├írska ┼ío┼íovka agora chama-Microsoft Objekt├şvy a ─Ćal┼íie mo┼żnosti pre pr├ícu s menami

O Office Lens ├ę uma das melhores Applica├žes de Scanner for Android, mas parece que h├í espa├žo para melhorar. R├┤zne typy aplik├íci├ş, ktor├ę sa m├┤┼żu v syst├ęme Microsoft pou┼ż├şva┼ą, s├║ zahrnut├ę v bal├şku Office a jeho pr├şslu┼ínej ├║rovni.

Obsahuje v┼íetky inteligentn├ę funkcie, nov├ę skenery a nov├ę re┼żimy komprim├ície. ac├ž├Áes. Vyberte si z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş, ako digit├ílne digitalizovan├ę digit├ílne aplik├ície, ako aj:

  • Text: A c├ómara ├ę capaz de reconhecer or texto digitalisation para copi├í-lo para a ├írea de transfer├¬ncia ou partilh├í-lo em qualquer aplica├ž├úo Android.
  • Tabela: Digitalizovan├í tabu─żka a ochrann├í zn├ímka textu.
  • Ler: Digitaliz├ícia a digitaliz├ícia textov a zvukov├Żch z├íznamov voz┼łov, pod├ívania a hromadnej dopravy, ktor├ę sa prejavuj├║.
  • Cart├úo de contato: Digitalizovan├ę n├íkupn├ę ko┼í├şky.
  • C├│digo QR: Ler c├│digo QR.

Vz┼ąah: Galaxy Z Fold3 5G a smartf├│n, ktor├Ż je ob─ż├║benou s├║─Źas┼ąou spolo─Źnosti Samsung

V┼íetky nov├ę z├íznamy, o kancel├írii, ktor├║ garantujem a podporujem hlavn├ę s├║bory PDF, digit├ílne digit├ílne s├║bory PDF, pou┼żite─żn├ę filtre a v┼íetky ako s├║bory PDF s ve─żkos┼ąou 100 p├írov. A grava├ž├úo de arquivos tamb├ęm ├ę mais clara, podendo escolher entre guardar localmente e na nuvem com facilidade.

O Objekt├şvy Microsoftu s├║ k dispoz├şcii a s├║ dostupn├ę predov┼íetk├Żm pre Android a iOS a iOS. Dostupnos┼ą a dostupnos┼ą v Obchode Play obsahuje mno┼żstvo atrib├║tov a aktualiz├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok r├┤zne in┼ítal├ície a op├Ątovn├ę anom├ílie. ┼Żiadne entanto, s quiserem experimentar agora, a ─Ćal┼íie s┼ąahovanie a s┼ąahovanie najnov┼í├şch verzi├ş z Microsoft Lens da APKMirror.