Aplikácie Game Guide pre Android, ktoré vám pomôžu zvládnuť akúkoľvek hru

Hranie je niekedy príliš náročné. Možno nemáte dostatok času na to, aby ste hru zvládli sami, alebo možno potrebujete iba nejaké rady, aby ste sa zlepšili. Aplikácie herného sprievodcu pre Android vám poskytnú potrebnú podporu, aby ste sa v hrách, ktoré milujete, vynikajúco ovládali.

Pretože na Google Play Store, Do zoznamu som zaradil niekoľko obľúbených. Vráťte sa sem, keď do tohto zoznamu pridávame ďalšie aplikácie, pretože trendy sa menia a nové hry sa stávajú poprednými miestami v rebríčku.

Osobne nie som veľký fanúšik herných sprievodcov pre Android, pretože sám rád investujem čas do objavovania vecí. Skúste však zahrať 531. úroveň na Candy Crush a budete behať po sprievodcovi. Nie je žiadna hanba vyhľadať malú pomoc od priateľského sprievodcu.

Poznámka: Najlepšie aplikácie herných sprievodcov pre Android boli testované na zariadení Samsung Galaxy Poznámka III. Nie všetky herné príručky sa týkajú hier dostupných na platforme Android. Dve z nich sa budú týkať hier všeobecne. Pretože každý hráč potrebuje pomocnú ruku, či už je to hra pre Android, PC alebo konzoly. Testoval som aplikácie pomocou ich trikov v hrách a zistil som, že sú dôveryhodné.

Pozor: Skúsiť vyhnite sa aplikáciám cheat pre hry pre Android. Sú to tienisté a absolútne neverím žiadnej aplikácii, ktorá potrebuje povolenie na manipuláciu so súbormi. Existuje veľmi malá pravdepodobnosť, že tieto aplikácie na podvádzanie hier v systéme Android budú dokonca fungovať. Bude lepšie sťahovať upravené súbory APK (tiež ich skenovať), ako by ste si do telefónu mali nahrávať malware. Celkovo vám odporúčam vyhrať starý dobrý spôsob.

1. Stratégia pre League of Legends

Aplikácie Game Guide pre Android, ktoré vám pomôžu zvládnuť akúkoľvek hru 2

League of Legends je v hernom svete fenoménom. Je to najhranejšia hra v Severnej Amerike a rýchlo rastie. Rozsiahla online hra s bojovou arénou má vysoko návykovú a obohacujúcu hrateľnosť, vďaka ktorej sa budete nalepené na svojom mieste celé hodiny.

League of Legends je jednou z hier, z ktorých ma dokáže nekontrolovateľne rozzúriť. Dokonca som mal jeden účet zakázaný na 200 rokov. Napriek tomu sa k hre občas vraciam, aby som si užil trochu konkurencieschopnosti pre viacerých hráčov.

League of Legend je veľmi hlboká hra. Hráči musia vedieť o každom šampiónovi a o svojich schopnostiach, aby urobili dobre. Sprievodca League of Legends pre Android vám ponúka množstvo podrobných podrobností o všetkých šampiónoch v hre. Tiež vám povie o majstrovstvách, kúzlach, položkách a časovačoch.

Bezplatná verzia

Záver

Toto boli najlepšie aplikácie sprievodcu hrami pre Android. Ak potrebujete sprievodcu pre hru, ktorú máte radi, napíšte komentár nižšie. Príručku nájdem a zaradím ju do tohto zoznamu pre vaše potešenie z čítania.

Ak máte akékoľvek otázky alebo požiadavky, kontaktujte ma tiež v komentároch. Väčšinou strčím hlavu do sekcie komentárov takmer každý deň a môžeme sa krásne porozprávať. Teraz choďte do toho a buďte lepší v hraní hier!

Odporúčaný kredit obrázku