Aplikácie Fleeceware sa dostanú na cestu Apple Obchod s aplikáciami: Sophos

Vedci v oblasti bezpe─Źnosti objavili v obchode App Store viac ako 30 aplik├íci├ş ÔÇ×fleecewareÔÇť. Fleeceware je nov├Ż pojem zabezpe─Źenia online, ktor├Ż sa p├┤vodne pou┼ż├şva pre aplik├ície Android, ktor├ę zneu┼ż├şvaj├║ sk├║┼íobn├ę obdobia a ┼żalovaj├║ pou┼ż├şvate─żov, aj ke─Ć odin┼ítaluj├║ aplik├ície. Za─Źiatkom tohto roka bolo n├íjden├Żch viac ako 25 aplik├íci├ş pre Android a zistilo sa, ┼że teraz desiatky aplik├íci├ş pre iOS robia to ist├ę. Tieto aplik├ície pre iOS ├║─Źtuj├║ sadzby predplatn├ęho vo v├Ż┼íke 30 USD alebo mesiac 9 USD za t├Ż┼żde┼ł po sk├║┼íobnej dobe jedn├ęho 3 alebo 7 Dni – aj ke─Ć pou┼ż├şvate─ż aplik├íciu odin┼ítaloval.

V├Żskumn├í spolo─Źnos┼ą Sophos objavila aplik├ície pre iOS nain┼ítalovan├ę v obchode App Store. Viac ako 3,5 Tieto aplik├ície fleecewaru si nain┼ítalovalo mili├│n pou┼ż├şvate─żov Apple Obchod s aplik├íciami. Ako sme u┼ż spomenuli, niektor├ę z t├Żchto aplik├íci├ş sa spoplat┼łuj├║ a┼ż do v├Ż┼íky 30 dol├írov mesa─Źne, ─Źo znamen├í, ┼że ak pou┼ż├şvate─ż bude aj na─Ćalej nevedomky plati┼ą za t├║to aplik├íciu, bude im ├║─Źtovan├í suma 360 USD ro─Źne – iba za aplik├íciu, ktor├║ u┼ż nepou┼ż├şva. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş pova┼żuje ÔÇ×odin┼ítalovanieÔÇť za zru┼íenie prihl├ísenia na odber a m├ílo z nich, ktor├ę tak neurobia – v├Żslovne po┼żaduj├║ odhl├ísenie pou┼ż├şvate─żov, aby sa predi┼ílo zbyto─Źn├Żm poplatkom. Tieto aplik├ície fleeceware sa nielen odhl├ísia, ale aj na─Ćalej ├║─Źtuj├║ poplatky pou┼ż├şvate─żom aj po odin┼ítalovan├ş aplik├ície – bez toho, aby ich zastra┼íovali.

Sophos zistil, ┼że v├Ą─Ź┼íina t├Żchto aplik├íci├ş pre fleeceware s├║ fotografick├ę editory, horoskop / ┼í┼ąastie / dlane, skenery QR k├│du / ─Źiarov├Żch k├│dov a aplik├ície na filtrovanie tv├íre, aby sa hl├║pe ├║pravy urobili pre selfies.

Aplik├ícia Fleeceware, Zodiac Master Plus, je uveden├í v obchode App Store ako jeden├ísta aplik├ícia s najvy┼í┼í├şm pr├şjmom. Pre t├Żch, ktor├ş to nevedia, Apple V prvom roku z├şskate prostredn├şctvom obchodu App Store 30 percent v├Żnosov z akejko─żvek aplik├ície. Pod─ża Sophos, ─Ćal┼íia aplik├ícia Fleeceware s n├ízvom Lucky Life – Future Seer generuje vy┼í┼íie pr├şjmy ako Britbox – najob─ż├║benej┼íia telev├şzna slu┼żba vo Ve─żkej Brit├ínii.

Tieto aplik├ície s├║ ─Źasto in┼ítalovan├ę pou┼ż├şvate─żmi z d├┤vodu ┼ąa┼żk├Żch rekl├ím na soci├ílnych platform├ích, ako s├║ Instagram, TikTok a YouTube, Najlep┼íie je v┼íak pred in┼ítal├íciou akejko─żvek aplik├ície skontrolova┼ą recenzie. V├Ą─Ź┼íina z t├Żchto aplik├íci├ş obsahuje ve─ża negat├şvnych recenzi├ş, ktor├ę odha─żuj├║ ich zl├ę a nemor├ílne spr├ívanie.

Spolo─Źnos┼ą Sophos vydala zoznam aplik├íci├ş fleeceware v obchode App Store a ak n├íhodou niektor├║ z t├Żchto aplik├íci├ş m├íte na svojom iPhone, okam┼żite ich odin┼ítalujte a zru┼íte svoje predplatn├ę. Ak sa chcete odhl├ísi┼ą, cho─Ćte na Nastavenia> klepnite na svoje meno> odbery> klepnite na n├ízov aplik├ície> vyberte in├║ mo┼żnos┼ą odberuAlebo kliknite na odhl├ísi┼ą, Ak nevid├şte ÔÇ×odberyV nastavenie Kliknite na aplik├íciuTunes a App Store> Apple ID> zobrazenie Apple Osobn├í identita > Prihl├íste sa a prejdite nadol na odberyPotom kliknite na tla─Źidlo OK odbery,

Najnov┼íie technick├ę spr├ívy a recenzie n├íjdete na str├ínkach Gadgets 360 on Twitter, Facebook a prihl├íste sa na odber na┼íich str├ínok YouTube Channel.

Akolawala Tasnim

Ke─Ć techna m├║dros┼ą neod├şde, Tasnim sa ┼żiv├ş dobr├Żmi pr├şbehmi, ktor├ę zasiahnu v┼íetky tieto emocion├ílne lan├í. Miluje divok├ę v├Żlety, dobr├Ż smiech a zauj├şmav├Żch ─żud├ş. Dopraje si filmy, seri├íly, jedlo, knihy a vide├í pre dom├ícich majstrov.
viac

aplik├ícia TikTok s─żubuje ├║─żavu 250 mili├│nov dol├írov pre COVID-19

S├║visiace pr├şbehy