Aplik├ícia Walklogger Pedometer pre Android: Po─Ź├ştajte kroky

Niektor├ę aplik├ície id├║ nad r├ímec toho, aby poskytovali pou┼ż├şvate─żom ─Ćal┼íie funkcie. Integruj├║ soci├ílne m├ędi├í do svojich sk├║senost├ş. Niektor├ę aplik├ície maj├║ dokonca skryt├ę niektor├ę jedine─Źn├ę funkcie. WalkLogger Pedometer nie je jednou z t├Żchto aplik├íci├ş.

T├íto spusten├í aplik├ícia pre Android je defin├şciou jednoduchosti a jednoduchosti. Potrebuje┼í beha┼ą? T├íto aplik├ícia v├ím v tom m├┤┼że pom├┤c┼ą. Ak sa potrebujete pochv├íli┼ą svojimi behmi na viacer├Żch soci├ílnych sie┼ąach, lep┼íie v├ím to p├┤jde s in├Żmi aplik├íciami.

Dobro

WalkLogger be┼ż├ş potichu na pozad├ş, iba s minim├ílnymi zdrojmi a pritom ticho po─Ź├şta kroky, ktor├ę urob├şte. Aplik├ícia m├í ve─żmi ─Źist├ę a jednoduch├ę rozhranie, ktor├ę v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą zisti┼ą, ko─żko ste toho pre┼íli alebo prebehli. Aplik├ícia je z h─żadiska funkci├ş a detailov mimoriadne minimalistick├í.

Zl├Ż

V tejto aplik├ícii nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne ─Ćal┼íie funkcie. V tejto aplik├ícii nie s├║ ┼żiadne skryt├ę po─Ź├ştadl├í kal├│ri├ş ani funkcie cvi─Źenia. Jedin├ę, ─Źo rob├ş, je zaznamen├íva┼ą si prech├ídzky a vies┼ą o nich zdrav├Ż z├íznam. To je v┼íetko, ─Źo aplik├ícia obsahuje.

Spodn├Ż riadok

Ak potrebujete spo─żahliv├║ aplik├íciu, ktor├í v├ím povie, ko─żko ste behali alebo chodili, aplik├ícia Walklogger Pedometer pre Android je pre v├ís najlep┼íia. Ak potrebujete od svojej aplik├ície so syst├ęmom Android trochu viac, t├íto aplik├ícia to neposkytne.

Inštalácia a boot

Aplik├ícia m├í mal├║ ve─żkos┼ą a d├í sa ─żahko stiahnu┼ą v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd. Na stiahnutie aplik├ície m├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą svoje mobiln├ę d├ítov├ę pripojenie. Cho─Ćte do Google Play Store str├ínku a klepnite na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą. Vyberte zariadenie, do ktor├ęho si chcete stiahnu┼ą aplik├íciu, a m├┤┼żete za─Źa┼ą.

Aplikácia WalkLogger Pedometer - 028

Po stiahnut├ş aplik├íciu spustite z panela s upozorneniami alebo z ikony aplik├ície. Aplik├ícia sa spust├ş okam┼żite. V aplik├ícii nie s├║ ┼żiadne n├ívody a aby som bol ├║primn├Ż, nie je potrebn├ę, aby existovali.

Rozhranie

Rozhranie aplik├ície WalkLogger Pedometer je navrhnut├ę tak, aby bolo ve─żmi jednoduch├ę. K dispoz├şcii je hlavn├í obrazovka, ktor├í v├ím ukazuje z├íkladn├ę inform├ície o va┼íich prech├ídzkach.

Aplikácia WalkLogger krokomer - 030

Ve─żk├ę ─Ź├şslo vpravo v hornej ─Źasti obrazovky zobrazuje po─Źet krokov, ktor├ę ste za de┼ł urobili. Zobrazuj├║ sa tie┼ż vzdialenos┼ą a kal├│rie. Na hlavnej obrazovke je ve─żk├Ż graf, ktor├Ż v├ím povie o va┼íom rozvrhu ch├┤dze.

Aplikácia WalkLogger Pedometer - 029

Vlastnosti

Funkcie tejto spustenej aplik├ície pre Android s├║ dos┼ą obmedzen├ę. Okrem v├Żpo─Źtu po─Źtu krokov aplik├ícia ur─Źuje iba vzdialenos┼ą, ktor├║ ste potrebovali na ich dokon─Źenie. A prominentne sa spom├şna aj v├Żsledn├ę sp├ílenie kal├│ri├ş.

Aplikácia WalkLogger krokomer - 030

K dispoz├şcii je aj sekcia hist├│rie, ktor├í v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą dozvedie┼ą sa viac o va┼íich ka┼żdodenn├Żch re┼żimoch ch├┤dze.

Aplikácia WalkLogger Pedometer - 032

├Üdaje o cvi─Źen├ş m├┤┼żete do aplik├ície zada┼ą aj ru─Źne. To prid├í k sp├ílen├Żm kal├│ri├ím a prejdenej vzdialenosti.

Aplikácia WalkLogger krokomer - 031

Pou┼żitie

Pou┼ż├şvanie aplik├ície je pomerne jednoduch├ę. Aplik├ícia automaticky za─Źne sledova┼ą v├í┼í pohyb. ├üno, neexistuje ┼żiadne ┼ípeci├ílne tla─Źidlo na aktiv├íciu sledovania.

Aplikácia WalkLogger krokomer - 033

Po─Źas behov alebo dlh├Żch prech├ídzok m├┤┼żete dokonca vypn├║┼ą displej a ma┼ą aplik├íciu vo vrecku. Sledovanie bude st├íle pokra─Źova┼ą na pozad├ş.

Presnos┼ą

Presnos┼ą aplik├ície je presko─Źen├í. Citlivos┼ą aplik├ície v┼íak m├┤┼żete v nastaveniach zn├ş┼żi┼ą.

Aplikácia WalkLogger Pedometer - 029

Aj ke─Ć sa zn├ş┼żila citlivos┼ą, aplik├ícia st├íle prepo─Ź├ştavala moje kroky. Aplik├íciu som testoval presne na 50 krokov dvakr├ít. V├Żsledky boli 47, respekt├şve 54. Aj ke─Ć nejde o v├Żrazn├Ż prepo─Źet, je to st├íle trochu nepr├şjemn├ę.

Povolenia

Aplik├ícia ni─Ź nevy┼żaduje. Mysl├şm doslova, aplik├ícia ani nechce, aby fungoval pr├şstup GPS. Nie je potrebn├Ż ani ┼żiadny pr├şstup k sieti.

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na aplik├ícii je, ┼że nechce va┼íu e -mailov├║ adresu. Neexistuje teda ┼żiadne prihlasovanie pomocou va┼íich osobn├Żch ├║dajov. Toto je mo┼żno jedin├í aplik├ícia v zozname najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre krokomer pre Android, ktor├í nechce, aby ste sa prihl├ísili. T├íto aplik├ícia je tak├í bezpe─Źn├í, ako prich├ídzaj├║.

Záver

Mo┼żno som bol na aplik├íciu trochu n├íro─Źn├Ż, ale je to kv├┤li tomu, ┼że v┼íetky ostatn├ę poskytuj├║ ve─ża funkci├ş. Ak v┼íak potrebujete aplik├íciu pre ─żahk├Ż krokomer pre Android, neexistuje jednoduch┼íia aplik├ícia ako aplik├ícia WalkLogger Pedometer.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa recenzie alebo aplik├ície, pokojne ich polo┼żte v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.