Aplik├ícia Top Assistant je vynikaj├║ci prep├şna─Ź aplik├íci├ş

V na┼íom zozname sme rozsiahle hovorili o virtu├ílnych asistentoch pre Android a tie┼ż o viacer├Żch recenzi├ích. Top Assistant v┼íak mo┼żno skuto─Źne pova┼żova┼ą za aplik├íciu asistenta pre Android, ale nemo┼żno ho zaradi┼ą do kateg├│rie virtu├ílnych asistentov.

M├íte zm├Ątok?

Tie┼ż som bol pri prvom spusten├ş aplik├ície, ale prekvapivo na m┼ła aplik├ícia nakoniec zap├┤sobila.

Top Assistant je asistent, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że urobi┼ą so zariaden├şm Android viac. Pou┼ż├şvanie aplik├ície vo va┼íom smartf├│ne alebo tablete v┼íak bude ├║plne na va┼íich osobn├Żch preferenci├ích. Nevid├şm sa, ┼że by som aplik├íciu pou┼ż├şval pravidelne, preto┼że m├┤j vlastn├Ż sp├║┼í┼ąa─Ź pre Android m├í viacero dokumentov aplik├ície na domovskej obrazovke.

Vid├şm, ┼że ─żudia so star┼í├şmi alebo rozpo─Źtov├Żmi zariadeniami ─żahko pou┼ż├şvaj├║ aplik├íciu na viac ├║loh naraz. ─îo teda rob├ş t├íto aplik├ícia asistenta v syst├ęme Android? Umo┼ż┼łuje v├ím namapova┼ą aplik├ície na trval├║ ikonu, ktor├í je pohybliv├í na obrazovke Androidu. Klepnite na ┼łu a budete m├┤c┼ą spusti┼ą ─żubovo─żn├║ z priraden├Żch aplik├íci├ş alebo funkci├ş, ktor├ę ste nastavili.

Dobro

Top Assistant je mimoriadne ─żahko pou┼żite─żn├í aplik├ícia … akon├íhle budete vedie┼ą, ─Źo rob├ş. Je tie┼ż pr├şstupn├Ż kdeko─żvek a kedyko─żvek. ├üno, ikona aplik├ície je vidite─żn├í v┼żdy po─Źas v├í┼ího ka┼żdodenn├ęho pou┼ż├şvania, vr├ítane hrania hier a sledovania filmov.

Charakter r├Żchleho spustenia aplik├ície je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na r├Żchle prep├şnanie medzi aplik├íciami. Pr├şstup k va┼íim ob─ż├║ben├Żm aplik├íci├ím bez oh─żadu na to, ─Źo rob├şte, je pre mnoh├Żch ─żud├ş ve─żmi cenn├Ż.

Zl├Ż

Dizajn je trochu zastaran├Ż. Aj ke─Ć je prisp├┤sobenie skvel├ę a v┼íetky, malo by existova┼ą viac funkci├ş, aby sa naplno vyu┼żil potenci├íl aplik├ície.

Hlavn├í ikona je v n├şzkej kvalite, ktor├í je v├Żrazne vidite─żn├í, ke─Ć je aplik├ícia spusten├í na zariadeniach s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm.

Aplik├ícia m├í ┼ípeci├ílne vyu┼żitie, ─Źo znamen├í, ┼że Top Assistant m├┤┼że by┼ą pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov ├║plne zbyto─Źn├Ż.

Spodn├Ż riadok

Top Assistant je dobr├í aplik├ícia, ale nevid├şm, ┼że by si v bl├şzkej dobe z├şskala popularitu. Iste existuje ur─Źit├ę k├║zlo, ke─Ć m├íte na dosah ruky v┼íetky po┼żadovan├ę funkcie, ale v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş tento druh mobility nepotrebuje.

Vid├şm ve─ża profesion├ílov, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ t├║to funkciu, aby si trochu u─żah─Źili pr├ícu. Top Assistant v┼íak m├┤┼że nieko─żko sek├║nd preru┼íi┼ą pr├ícu s prep├şnan├şm aplik├íci├ş. Aplik├ícia inovuje a bude u┼żito─Źn├í pre t├Żch, ktor├ş potrebuj├║ r├Żchle prep├şnanie medzi aplik├íciami a nem├┤┼żu sa ob┼ąa┼żova┼ą pou┼ż├şva┼ą funkciu najnov┼í├şch aplik├íci├ş.

Okrem toho je Top Assistant osl├ívenou vychyt├ívkou, ktorej funkcie s├║ u┼ż k dispoz├şcii v najnov┼í├şch verzi├ích syst├ęmu Android.

Za─Ź├şname

In┼ítal├íciu Top Assistant je mo┼żn├ę vykona┼ą na adrese Google Play Store str├ínku a klepnut├şm na in┼ítal├íciu. Aplik├ícia sa stiahne za nieko─żko sek├║nd. Je mal├Ż a d├í sa stiahnu┼ą pomocou mobiln├Żch d├ít bez pou┼żitia ve─żk├ęho mno┼żstva d├ít.

Akon├íhle je aplik├ícia nain┼ítalovan├í, neexistuj├║ ┼żiadne inform├ície o tom, ─Źo presne rob├ş. Trval├ę tla─Źidlo budete musie┼ą aktivova┼ą spusten├şm aplik├ície zo z├ísuvky. Pomocn├í pr├şru─Źka poskytnut├í aplik├íciou tie┼ż neexistuje.

Najvy┼í┼íiemu asistentovi by ve─żmi prospela ┼ípecializovan├í sekcia pomoci. Bolo trochu m├Ąt├║ce zis┼ąova┼ą v┼íetky funkcie ├║plne s├ím a ja som chlap, ktor├Ż denne testuje asi 10 aplik├íci├ş.

Rozhranie

Rozhranie aplik├ície je prinajlep┼íom priemern├ę. Aplik├ícia sa pok├║┼ía pou┼żi┼ą a Windows Metro sa pozer├í v ponuke nastaven├ş a nejako to zlyh├í. Tla─Źidl├í nie s├║ v├┤bec vycentrovan├ę a p├┤sobia tak, ┼że n├ívrh├ír jednoducho pustil n├íhodn├ę ikony na ┼ítvorce a nazval to de┼ł.

Najlep┼íia kontrola aplik├íci├ş --001

Text tie┼ż nie je spr├ívne zarovnan├Ż a zd├í sa, ┼że posledn├Ż ┼ítvor─Źek s tla─Źidlami nem├í dokonca rovnak├║ ve─żkos┼ą ako zvy┼íok. Celkovo dizajn a rozhranie aplik├ície nevideli v├Żvoj├íri ┼żiadnu l├ísku. S├ím ako n├ívrh├ír pova┼żujem tieto probl├ęmy za skuto─Źne znepokojuj├║ce. Na┼í┼ąastie sa nemus├şte st├íle pozera┼ą na zle navrhnut├ę rozhranie.

Ikonu tla─Źidla je mo┼żn├ę zmeni┼ą, ale predvolen├í ikona vyzer├í dizajnovo v poriadku.

Najlep┼íia kontrola aplik├íci├ş -005

Ikona v┼íak mohla ma┼ą vy┼í┼íie rozl├ş┼íenie, preto┼że pri bli┼ż┼íom sk├║man├ş sa zd├í, ┼że m├í n├şzku kvalitu.

Najlep┼íia kontrola aplik├íci├ş -002

R├Żchle menu tie┼ż nie je optim├ílne navrhnut├ę. Top Assistant by bola ├║┼żasn├í aplik├ícia, keby v├Żvoj├íri namiesto toho, aby robili hackersk├ę pr├íce, jednoducho na to najali kompetentn├ęho dizajn├ęra.

Vlastnosti

Top Assistant toho ve─ża nie je. Je to pl├ívaj├║ce tla─Źidlo, pomocou ktor├ęho je mo┼żn├ę z├şska┼ą pr├şstup k ─Ćal┼í├şm aplik├íci├ím. Aplik├ícia dok├í┼że urobi┼ą m├ílo, ale rob├ş to dobre. Jednou z dobr├Żch funkci├ş aplik├ície, ktor├í sa mi p├í─Źila, je tla─Źidlo domovskej str├ínky.

Najlep┼íia kontrola aplik├íci├ş -003

Vtedy, ke─Ć som pou┼ż├şval Samsung Galaxy Pri smartf├│ne S3 sa fyzick├ę tla─Źidlo domov zlomilo. Nain┼ítaloval som si vlastn├║ ROM, aby som povolil tla─Źidl├í na obrazovke, ale nechcem kus svojej obrazovky vyhraden├Ż pre tla─Źidl├í. Vtedy som sa dozvedel o Top Assistant a za─Źal som ho pou┼ż├şva┼ą. Potom bolo pl├ívaj├║ce tla─Źidlo op├Ą┼ą v┼íadepr├ştomn├ę a nakoniec som smartphone ├║plne zmenil.

Najlep┼íia kontrola aplik├íci├ş -004

Niektor├ę z funkci├ş s├║ k dispoz├şcii iba vtedy, ak m├íte rootovan├ę zariadenie. Neodpor├║─Źam rootova┼ą v├í┼í smartphone alebo tablet, aby ste pou┼żili tieto funkcie, preto┼że maj├║ ve─żmi mal├Ż v├Żznam. Jednou z t├Żchto funkci├ş je funkcia uzamknutej obrazovky, ktor├║ je mo┼żn├ę ─żahko vykona┼ą pomocou mnoh├Żch widgetov n├ístrojov.

Pou┼żitie

Pou┼ż├şvanie Top Assistant je celkom jednoduch├ę. Po po─Źiato─Źnom nastaven├ş a nastaveniach klepnite v aplik├ícii na tla─Źidlo Spusti┼ą slu┼żbu. Na obrazovke sa zobraz├ş mal├í kruhov├í ikona. Odtia─ż m├┤┼żete spusti┼ą v┼íetky aplik├ície alebo funkcie, ktor├ę ste aplik├ícii priradili.

Zmenu alebo pridanie nov├Żch aplik├íci├ş a funkci├ş je mo┼żn├ę tie┼ż ─żahko zvl├ídnu┼ą. Ikona je v┼żdy k dispoz├şcii nad akouko─żvek aplik├íciou, ktor├║ m├┤┼żete vo svojom zariaden├ş spusti┼ą. Ako vid├şte ni┼ż┼íie, ikona sa nach├ídza v hornej ─Źasti prehr├ívan├ęho videa.

Najlep┼íia kontrola aplik├íci├ş -009

Ikonu je mo┼żn├ę dokonca zobrazi┼ą v aplik├ícii fotoapar├ítu. Takmer dokonale sa hod├ş k predvolen├ęmu rozhraniu fotoapar├ítu Samsung. Ikonu m├┤┼żete pres├║va┼ą dlh├Żm stla─Źen├şm a ┼ąahan├şm po obrazovke. T├íto funkcia pr├şde vhod, ke─Ć chcete, aby prek├í┼żala.

Najlep┼íia kontrola aplik├íci├ş -011

Povolenia

Na pr├ícu vo va┼íom smartf├│ne alebo tablete nepotrebuje Top Assistant ┼żiadne povolenia. Na prihl├ísenie nepotrebuje ani va┼íu e -mailov├║ adresu. Je to jedna z najbezpe─Źnej┼í├şch aplik├íci├ş v okol├ş.

Záver

Top Assistant m├┤┼że by┼ą pre niektor├Żch ┼ípi─Źkov├Żm asistentom, ale zostane striktne ┼ípecializovanou aplik├íciou. Aj ke─Ć je to kompetentn├í aplik├ícia asistenta pre Android, m├í ve─żmi obmedzen├ę pou┼żitie. T├íto recenzia poukazuje na niektor├ę sp├┤soby, ak├Żmi m├┤┼żete aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą, aby pre v├ís pracovala.

Ak v├ís napadne lep┼í├ş sp├┤sob pou┼żitia Top Assistant alebo m├íte nejak├Ż n├ívrh, nev├íhajte sa s nami v┼íetk├Żmi podeli┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.