Aplikácia Spotify Kids je teraz k dispozícii zadarmo vo Veľkej Británii …

Spotify uviedla novú aplikáciu pre deti od troch rokov.

Tento produkt s názvom Spotify Kids bol vydaný vo verzii beta pre iOS a Android a je k dispozícii pre Veľkú Britániu a všetkých ostatných medzinárodných používateľov Spotify s balíkom Premium Family.

Bol navrhnutý tak, aby bol bezpečným miestom pre deti s primárnym súkromím. Všetok dostupný obsah je vhodný pre vek a na platforme nie sú žiadne reklamy.

Obsah zahŕňa piesne, zvukové stopy a príbehy v plnej dĺžke a je plne kurátorom odborníkov Spotify. Rodičovskú kontrolu je možné nakonfigurovať tak, aby sa zabezpečilo, že na streamovanie sú k dispozícii iba správne skladby, a to z možností „Zvuk pre malé deti“ a „Zvuk pre staršie deti“.

K dispozícii sú aj špeciálne zoznamy skladieb.

Spotify Kids je k dispozícii zadarmo pre všetkých Premium Family zákazníkov a deti môžu mať svoje vlastné účty. Táto aplikácia je farebná a ľahko použiteľná, zatiaľ čo verzia pre iOS podporuje offline sťahovanie prostredníctvom sťahovania.

„Spoločnosť Spotify sa zaviazala poskytnúť miliardám fanúšikov príležitosť si užiť a inšpirovať sa hudbou a príbehmi a sme hrdí, že tento záväzok sa teraz vzťahuje na ďalšiu generáciu poslucháčov zvuku,“ uviedol komerčný riaditeľ prémiových služieb. Alex Norström.

„Sme nadšení, že môžeme rozšíriť zážitok zo služby Spotify Premium Family pomocou špeciálnej aplikácie iba pre našich mladších fanúšikov. Spotify Kids je osobný svet plný zvuku, tvarov a farieb, v ktorom naši mladí poslucháči môžu začať milovať hudbu a príbehy po celý život. ““

Prémiový rodinný účet Spotify stojí 14,99 GBP (14,99 USD) mesačne a poskytuje až šesť rodinných príslušníkov v jednej domácnosti na ich príslušné účty za zahrnutú cenu.