Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aplik├ícia Spotify bude prepracovan├í, aby u─żah─Źila pr├şstup k va┼íim ob─ż├║ben├Żm mel├│di├ím

Aplik├ícia Spotify bude prepracovan├í, aby u─żah─Źila pr├şstup k va┼íim ob─ż├║ben├Żm mel├│di├ím 1

Spolo─Źnos┼ą Spotify aktualizovala svoju aplik├íciu, aby prisp├┤sobila v├í┼í z├í┼żitok a poskytla v├ím ─żah┼í├ş pr├şstup k hudbe a podcastom, ktor├ę m├íte radi.

Spolo─Źnos┼ą aktualizovala vzh─żad a dojem svojej aplik├ície na mobiln├Żch telef├│noch a tabletoch, v─Ćaka ─Źomu je ├║vodn├í obrazovka u┼ż├şvate─żsky pr├şjemnej┼íia. Cie─żom je vytvori┼ą osobn├Ż a pohodln├Ż z├í┼żitok z po─Ź├║vania.

Obsah na domovskej str├ínke je teraz nastaven├Ż tak, aby sa po─Źas d┼ła menil pod─ża sp├┤sobu po─Ź├║vania. Otvorte aplik├íciu a budete ÔÇ×Dobr├ę r├ínoÔÇť, ÔÇ×Dobr├ę popoludnieÔÇť alebo ÔÇ×Dobr├Ż ve─ŹerÔÇť, v z├ívislosti od denn├ęho ─Źasu a rozlo┼żenia, ktor├ę odr├í┼ża va┼íe zvyky pri po─Ź├║van├ş.

Teraz bude ma┼ą aplik├ícia v hornej ─Źasti ├║vodnej obrazovky zn├íme ob─ż├║ben├ę polo┼żky, ktor├ę v├ím u─żah─Źia pr├şstup. K ┼íiestim odpor├║─Źaniam pre albumy, zoznamy skladieb alebo podcasty, ktor├ę pravdepodobne budete po─Ź├║va┼ą v t├║to denn├║ dobu.

Pod t├Żmito ┼íiestimi n├íjdete tie┼ż odpor├║─Źan├Ż obsah / obsah obsahuj├║ci zoznamy skladieb ÔÇ×vyroben├ę pre v├ísÔÇť a zoznamy objavov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu roz┼í├şri┼ą po─Ź├║vanie.

T├íto aktualiz├ícia je posledn├í z mnoh├Żch vec├ş, ktor├ę spolo─Źnos┼ą Spotify rob├ş s cie─żom vylep┼íenia va┼íej ob─ż├║benej hudobnej aplik├ície. Okrem redizajnov sa spolo─Źnos┼ą tie┼ż sna┼ż├ş vylep┼íi┼ą va┼íe sk├║senosti s aktiv├íciou hlasu a pr├şpadne aj pl├ínovan├şm, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu n├íjs┼ą nov├ę mel├│die na z├íklade vkusu v├í┼ího priate─ża.

Aktualizovan├Ż dizajn domovskej obrazovky sa roz┼íiruje na v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov, tak┼że ak m├íte aspo┼ł 30 dn├ş hist├│rie po─Ź├║vania, mali by ste ju ─Źoskoro vidie┼ą.

  • ─îo je pr├ęmiov├Ż program Spotify pre rodinu, ko─żko je a ─Źo pon├║ka?
  • Redizajn Spotify iOS dod├íva jednoduch├ę prehr├ívanie v n├íhodnom porad├ş a ─Ćal┼íie