Aplik├ícia spolo─Źnosti Microsoft pre v├í┼í telef├│n testuje nov├ę funkcie na zjednodu┼íenie ovl├ídania, s├║bory GIF a emoji v spr├ívach

Spolo─Źnos┼ą Microsoft vydan├şm najnov┼íej verzie posil┼łuje svoju prepojovaciu aplik├íciu medzi telef├│nom a telef├│nom, v├í┼í telef├│n Windows 10 Insider Preview – V skuto─Źnosti sa v├Ą─Ź┼íina zmien zobrazuje v tejto uk├í┼żke. Pri zostavovan├ş 18908 (20H1) m├┤┼żu r├Żchle zasv├Ąten├ę osoby otestova┼ą nov├ę n├ístroje na zjednodu┼íenie ovl├ídania a funkcie zasielania spr├ív na viacer├Żch zariadeniach s Androidom. Jo, a je tu aj nov├ę logo, ale to je len za─Źiatok vec├ş.

Chyby a chyby n├íjdete v tomto beta softv├ęri – to je povaha zviera┼ąa. Je d├┤le┼żit├ę, aby sa zasv├Ąten├ş nemohli prepn├║┼ą na spomalenie alebo uvo─żnenie uk├í┼żkov├Żch zvonen├ş bez vykonania ─Źistej in┼ítal├ície, tak┼że ak ste schopn├ş sa toho venova┼ą, bu─Ćte opatrn├ş.

Ak chcete ma┼ą mo┼żnos┼ą zrkadli┼ą obrazovku telef├│nu na po─Ź├şta─Źi, je dobr├ę, ┼że obrazovka telef├│nu prich├ídza na dve nov├ę zariadenia: Galaxy A8 a A8 +. Id├║ s 11 ─Ćal┼í├şmi zariadeniami od spolo─Źnosti Samsung a OnePlus, aby tak urobili. Ako po─Ź├şta─Ź mus├ş ma┼ą r├ídio Bluetooth LE, aby sa mohol pripoji┼ą priamo k telef├│nu a aby mohol by┼ą postaven├Ż na ─Ź├şsle 18338 alebo nov┼íom.

T├ş, ktor├ş zrkadlia svoje obrazovky, m├┤┼żu v tejto budove pou┼żi┼ą dva nov├ę n├ístroje na zjednodu┼íenie ovl├ídania: ─Ź├ştanie obrazovky to umo┼ż┼łuje Windows diktovanie v├Żberu textu z obrazovky pri manipul├ícii s telef├│nom z po─Ź├şta─Źa; Sledovanie zaostrenia poskytuje kontextov├ę zadanie oblasti kurzora alebo kl├ívesnice vzh─żadom na displej telef├│nu. Tieto funkcie m├┤┼żete povoli┼ą zapnut├şm slu┼żieb TalkBack a Your Phone Companion na zariaden├ş s Androidom a spusten├şm aplik├ície Narrator a Lupa na po─Ź├şta─Źi.

Aplik├ícia spolo─Źnosti Microsoft pre v├í┼í telef├│n testuje nov├ę funkcie na zjednodu┼íenie ovl├ídania, s├║bory GIF a emoji v spr├ívach 1

Aplik├ícia V├í┼í telef├│n PC m├í tie┼ż nov├║ ikonu jazyka v hornej ─Źasti obrazovky telef├│nu. Tento prep├şna─Ź ovl├ída jazyk, ktor├Ż zad├ívate pomocou kl├ívesnice pripojenej k po─Ź├şta─Źu – pri pou┼ż├şvan├ş telef├│nu by to nemalo ovplyvni┼ą predvolen├ę nastavenie k─ż├║─Źa alebo jazyk.

Aplik├ícia spolo─Źnosti Microsoft pre v├í┼í telef├│n testuje nov├ę funkcie na zjednodu┼íenie ovl├ídania, s├║bory GIF a emoji v spr├ívach 2

Ak ste s telef├│nom prepojili svoje spr├ívy SMS / MMS, rozhranie aplik├ície pre PC bolo aktualizovan├ę. Teraz m├íte priamy pr├şstup k GIF a emoji pomocou nov├Żch tla─Źidiel a m├┤┼żete kone─Źne zobrazte miniat├║ry svojich kontaktov spolu s nov├Żmi nepre─Ź├ştan├Żmi pr├şznakmi spr├ív. Ak dostanete text, m├┤┼żete odpoveda┼ą priamo prostredn├şctvom spr├ívy z po─Ź├şta─Źa.

Nakoniec m├íme mo┼żnos┼ą: Microsoft minul├Ż t├Ż┼żde┼ł ozn├ímil, ┼że telef├│ny sa teraz m├┤┼żu synchronizova┼ą s po─Ź├şta─Źmi prostredn├şctvom svojich mobiln├Żch d├ítov├Żch pripojen├ş. T├íto zmena bola predlo┼żen├í na konci tohto uvo─żnen├ęho protokolu budovania pre zostavenie 18908, mali by sme v┼íak objasni┼ą, ┼że v├Ą─Ź┼íina telef├│nov teraz m├┤┼że synchronizova┼ą svoje obr├ízky, spr├ívy a spr├ívy pomocou svojho mobiln├ęho pl├ínu.

Zdrojov├Ż odkaz obsahuje ─Ćal┼íie inform├ície o ─Ćal┼í├şch zmen├ích. Aplik├íciu Telef├│n si m├┤┼żete stiahnu┼ą z Windows Obchod a aplik├ícia Telef├│nny sledovate─ż z aplik├ície APK Mirror alebo Play Store.

V├í┼í spolo─Źn├şk telef├│nu - Odkaz na Windows

V├í┼í spolo─Źn├şk telef├│nu - Odkaz na Windows